SON DAKİKA

Baştan Çıkaran En Seksi Gecelikler! +18 Fantazi Gecelik Modelleri

Baştan Çıkaran En Seksi Gecelikler! +18 Fantazi Gecelik Modelleri

En Seksi Gecelikler. Partnerinizi baştan çıkaracak gecelikleri görmeye hazır mısınız? Ateşli gecelerin alt yapısını hazırlayacak fantazi gecelik modeli önerilerinde bulunduk. Bu geceliklerden sonra baştan çıkmayan koca kalmayacak! ”Bugün yorgunum gülüm ya.”bahaneleri geri kalacak. Ee tadınız da kaçmayacak, daha ne olsun. Cinsel hayatınıza renk katıp, eşlerinizi heyecanlandırmak istiyorsanız ee hadi yazımıza geçelim.

En Seksi Gecelikler!

Sexi gecelikler her zaman geceye ayrı bir hava katar ve baştan çıkarıcı özellikleride olduğu bizce tartışmasız. Bazı iç çamaşırı ve gecelik modelleri, ”Erotik film mi çekiyoruz canım!” düşüncesine sebep olsa da; ”Amann ne gerek var böyle abartıya.” demeden önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Hediye pakedi gibi hissettirmeden ”Ben neymişim bee!” diyeceğiniz tarzda cesur seçimler yapmalısınız. Hanımlar belki yıllardır evlisinizdir. Bu evliliğe ufak da olsa bir numara katmalısınız. Ufak kaçamaklar, seksi kıyafetler ve evet gecelikler! Fantazilere karşı kendinizi geri tutmayın. Sıcacık polarlarınızı giymeden önce bir durun! Olaya biraz heyecan katın. İşte tam da bu heyecanı düşünürken bu seksi gecelik modellerini de aklınızda bulundurun. Resimlerki ürünleri satın almak için resmin altındaki açıklama linkine tıklayabilirsiniz.

Fantazi Gecelik Modelleri

Fantazi Gecelik Modelleri
Kırmızı Seksi Gecelik Modeli

Seksi bir gecelik seçerken; geceliğin modeli kadar rengi de önemlidir. Seks, seksi, erotik, tutku gibi kelimeleri düşününce gözünüzün önüne hangi renk geliyor? Tabii ki kırmızı!

En Seksi Gecelikler
Siyah Puanlı Kırmızı Fantazi Gecelik Modeli
En Seksi Fantazi Gecelik Modelleri
En Seksi Gecelik Modelleri

Ee başka ne renkler tercih edebilirim? diye soracaksan; tamamen keyfine ve zevkine kalmış anacım. Tabii eşinin sevdiği renkleri de seçebilirsin. Amaa! Seksi gecelik modelleri önerilerimizde ikinci renk olarak siyah öneriyorum.

En Seksi Gecelik Modelleri Siyah
Siyah Jartiyerli Seksi Gecelik Modeli
Siyah Jartiyer Fantazi Gecelik
Fantazi İç Giyim
Siyah Seksi Gecelik Modeli
Siyah Fantazi Gecelik
En Seksi Gecelikler! Fantazi Jartiyer Gecelik Takımı
Fantazi Jartiyer Gecelik Takımı
En Seksi Kadife Gecelikler
Kadife Gecelik Modeli
En Seksi Gecelik Modelleri
Saks Mavisi Seksi Gecelik

Ah! İşte en sevdiğim.. Mavi renk gecelikleri de tercih edebilirsiniz, özellikle saks mavisi. Bu arada gecelik seçimlerinizde renk ve model kadar kumaşlarına da dikkat edin. Aslında her türlü giyim, iç giyimde dikkat etmelisiniz ama özellikle bu konuda söylememin nedeni; ellenesi bir şeyler giymeniz! Evet, eşinizin dokundukça dokunası gelmeli.

Dantelli Seksi Gecelik Modelleri
Dantalli Seksi Gecelik Modeli
Beyaz Renk Fantazi Gecelik Modelleri
Beyaz Renk Fantazi Gecelik Modeli

En Seksi Gecelikler – Fantazi Gecelik Modelleri yazımızın sonuna geldik. Peki, Sex İle İlgili Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız Bilgiler yazımıza bakmaya ne dersin? Eminim çok şaşıracaksın!

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An - Seks İçin Doğru Zaman -BeSosyal on Kasım 25, 2019

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Ağustos 2019, 07:09

Neslihan Doğrusöz Değişti Doruk Oldu

Neslihan Doğrusöz eski hali. Neslihan’ın yeni hali Doruk. Son hali görenleri şaşırtıyor. Neslihan’ın son hali haberin devamında. Neslihan Doğrusöz iki yıl önce Benim Silim yarışmasına katılmıştı. Nesihan’ı Benim Stilim yarışmasından da tanıyanlar artık o, Doruk oldu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile birlikte kameralara yakalanan Doğrusöz sevgilisiyle el ele tutuşuyordu. “Sakal ektirdim...

Devamını Görüntüle