SON DAKİKA

Bedava YouTube Premium – YouTube Artık Ücretsiz!

Bedava YouTube Premium – YouTube Artık Ücretsiz!

Bedava YouTube premium üyelik nasıl yapılır? Ücretsiz YouTube premium hesaplar 2020. Google, bir süre önce YouTube için reklamsız izleme, video indirme ve arka planda oynatma özelliklerini bir paket yapıp YouTube Premium sürümü ile kullanıcılara sunmuştur. Bu servis ile birlikte kullanıcılara YouTube MUsic ve YouTube Orginals servisleride kullanıcılara sunuldu. YouTube Orginals servisi kullanıcıları için yeni bir adım atmaya hazırlanıyor.

Bedava YouTube Premium

Premium servisin gelmesiyle çıkan YouTube Orginals kendine özel içerikler üreterek dizi ve film izleme keyfini sunuyor. Tıpkı Netflix gibi. Premium servis ilk çıktığı zamanlarda Music paketinin Spotify’a, Orginals paketinin ise Netflix’e benzerliği çokça eleştirilmişti.

Bedava Youtube üyelik hesapları 2020

Google, YouTube Premium için beklediği rakamlara ulaşamayarak hayal kırıklığına uğradı. Özellikle aralarında, Cobra Kai, Impulse ve The Sidemen Show gibi dizilerin yer aldığı YouTube Orginals paketi çokça eleştiri aldı. YouTube Premium Orginals, kullanıcıların aldığı eleştirilerin yanı sıra Netflix’e de karşı koyamayarak hayal kırıklığı oldu. Çoğu kullanıcı bu yüzden YouTube Premium üyeliklerini iptal etti.

Ücretsiz YouTube Premium Üyelik 2020

Ücretsiz YouTube premium üyelik yapma yöntemleri.
Ücretsiz Youtube Premium 2020

Aylık 12 dolarak olan YouTube Premium’un içinde sunulan Orginals içerikleri gelen tepkilere ve beklenilen hedefe ulaşılamamasından dolayı artık ücretsiz! YouTube bu içerikleri sürdürmeye devam edecek ama tek bir farkla. YouTube Premium ile birlikte reklamsız izleme fırsatı sunulan Orginals içerikleri artık arkasına çok büyük reklam desteği alacak. Reklam destekleriyle birlikte içeriklerin, YouTube Premium’dan kazandığı paradan kat kat daha fazlasının kazanılması hedefleniyor.

Bu hamlenin yapılmasının en büyük sebeplerinden biri ise; Netflix gibi popüler uygulamaların ön plana çıkması oldu. Yapılan bu büyük değişiklik önemli bir YouTube Premium paketinin içeriklerini halka açık hale geldi. Böylece YouTube Premium Orginals içerikleri ücretsiz bir şekilde daha fazla kişiye hitap edecek.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Şubat 2020, 19:48

Hepimizde merak ederiz astronotlar uzayda nasıl yemek yerler? Nerede uyurlar? Günlük yaşamlarını nasıl devam ettirirler?

cool
Uluslar Arası Uzay İstasyonunda Yaşam – Uzayda Hayat

Uzayda Hayat Uzay İstasyonunda Astronotların Bir Günü Uzayda hayat konusu bir çok insanın ilgisini çekip merak uyandırıyor. Pek çoğumuz uzayı merak eder ve uzaya gitmek, orada zaman geçirmek isteriz. Ne yazık ki uzaya gidip orada vakit geçirebilen ve insanlık için araştırmalar yapan pek az astronot var. Hepimizde merak ederiz astronotlar...

Devamını Görüntüle