SON DAKİKA

Can Yaman Son Dakika: Dizisi İptal Edildi!

Can Yaman Son Dakika: Dizisi İptal Edildi!

Can Yaman Son Dakika: Can Yaman’ın dizisi iptal edildi. Yaptığı yapımlardan çok, hareketleri ve kişisel hayatıyla gündeme gelen Can Yaman, ”libido” açıklamasının ardından aldığı tepkiler henüz bitmeden tekrar gündeme oturmayı başardı. Sanat camiasına ”Pes!” dedirtti.

Sosyal medya üzerinden sürekli linç yiyen Can Yaman; İspanya’da katıldığı bir programda hayranının “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” sorusuna ”Arka odaya geçelim, gösteririm.” yanıtı üzerine çevirmen şaşkına döndü ve ”Çevireyim mi?’‘ diye sordu. Bunun üzerine Can Yaman gülerek ”Hayır” dedi. Konuşmalarından sonra yeni bir linç alan Can Yaman’ın menejeri, “Tamamen anlık gelişen espri. Zaten orada tercüman dâhil dört kişi Türkçe biliyor. Sonrada zaten çevirme diyor. 2.5 saatlik söyleşinin içinden 30 saniyelik bu anı alıp yayınlamakta ne kadar etik, bir şey diyemiyoruz. Can Yaman o röportajda 2.5 saat konuşuyor ve Hollywood’dan sonra Türk dizi ve filmlerinin dünyadaki başarısını çekimlerin zorluklarını ve emekleri anlatıyor. Diğer iki dizisi de İspanya’ya satıldı ve o hafta İspanya’da sosyal medyada bir numaraydı. Ama bunlar neden hiç konuşulmuyor.” şeklinde açıklama yaptı. Yine de, oyuncuya yapılan tepkiler giderek büyümeye devam etti.

Can Yaman Son Dakika: Dizisi İptal Edildi!

Can Yaman ”Arka odaya geçelim”

Aldığı tepkilerle trendler arasına giren Can Yaman’ın Mart ayında yayınlanacak dizisi iptal edildi. Can Yaman’ın dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, 2. Sayfa magazin programına ”Can çizmeyi aştı. Yaptığı açıklamalar talihsizdi. Diziyi eylüle kadar rafa kaldırıyoruz.” şeklinde konuşarak dizinin çekimlerini ertelediklerini açıkladı.

Okumaya, sosyal medyada çok konuşulmuş ve tepki almış Ömür Gedik ”Seks Diyorum!” Paylaşımı ile devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Mart 2020, 10:25

Corona Virüsü Haberleri

Corona virüsü haberleri, korona virüsün son dakika gelişmeleri. Dünyada covid-19 virüsü ile ilgili tüm gelişmeler. Son zamanlarda internette en çok aratılan konulardan biri Corona Virüsü haberleri oldu. Bizde dünyayı korkutan bu virüsle ilgili son gelişmeleri size aktarmak istedik. Korona (Covid-19) Haberleri Çin Devlet Başkanı Xi Jinping, virüs yayılmasının merkez üssü...

Devamını Görüntüle