SON DAKİKA

Dolar Kuru Neden Yükseldi – 26 Ağustos 2019 Dolar Kaç TL

Dolar Kuru Neden Yükseldi – 26 Ağustos 2019 Dolar Kaç TL

Dolar kuru neden yükseldi? Dolar kaç TL oldu? Döviz kurları canlı kurlar BeSosyal’de.

Dolar/TL ticaret savaşı nedeniyle bu dalgalanmadan gece sert etkilendi. Japon yatırımcıların, TL posizyonlarındaki stop-loss emirlerinin çalışmasıyla ve uzun posizyonlarında kapanmasıyla birlikte dolar kuru ani bir yükseliş yaşadı.

Dolar yükselmeye devam edecek mi?
Dolar kaç TL – Canlı Döviz Kurları

Dolar Kuru Yarım Saat İçinde Yükseldi

Dolar kuru yükseldi. Dolar yarım saat içinde 5.77 den 6.39’a yükseldi. Dua ise Dolar/TL kuru 5.80 civarlarında dalgalanmalar yaşıyor. Asya piyasalarında dolar gece 6.40 seviyelerine kadar çıkıp tekrar 5.80ê gevşedi.

Neden Dolar Çıktı – Dolar Kuru Neden Yükseldi?

ABD ve Çin arasındaki ticaret gerilimlerinin artması sebebiyle dolarda bu durumdan etkilendi. Bu ticari gerilimlerden dolayı ABD Başkanı Donald Trump, Amerika Birleşik Devletleri şirketlerinin Çin pazarından çekilmelerini ve alternatif pazar aramalarını söyledi. Bunu akabinde Asya piyasasında sert satışlar yaşandı ve endeksler düştü. Döviz piyasaları dalgalanmaya başladı. Yuan Dolar karşısında 2010 yılından beri en düşük seviyeyi gördü. Yuan dolar karşısında %1 değer kaybetti.

Dolar, Euro ve Döviz kurları BeSosyal Finans’ta Canlı kurları takip et.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

29 Ağustos 2019, 07:36

Dolar Ne Kadar Kaç TL – 29 Ağustos Dolar Kuru

Dolar Ne Kadar, Kaç TL? 29 Ağustos dolar kuru, dolar bugün kaç TL? Döviz kurları, son dakika döviz kurları. Dolar Bugün – 29 Ağustos USD 5,83640,0213 – (0,39 %) 1 USD ALIŞ FİYATI: 5,8341 1 USD SATIŞ FİYATI: 5,8364 Dolar bugün kaç tl denk geliyor hesaplamak için aşağıdaki tablomuzu kullanabilirsiniz. Sabah 09.00...

Devamını Görüntüle
Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.