SON DAKİKA

Dolar Kuru Neden Yükseldi – 26 Ağustos 2019 Dolar Kaç TL

Dolar Kuru Neden Yükseldi – 26 Ağustos 2019 Dolar Kaç TL

Dolar kuru neden yükseldi? Dolar kaç TL oldu? Döviz kurları canlı kurlar BeSosyal’de.

Dolar/TL ticaret savaşı nedeniyle bu dalgalanmadan gece sert etkilendi. Japon yatırımcıların, TL posizyonlarındaki stop-loss emirlerinin çalışmasıyla ve uzun posizyonlarında kapanmasıyla birlikte dolar kuru ani bir yükseliş yaşadı.

Dolar yükselmeye devam edecek mi?
Dolar kaç TL – Canlı Döviz Kurları

Dolar Kuru Yarım Saat İçinde Yükseldi

Dolar kuru yükseldi. Dolar yarım saat içinde 5.77 den 6.39’a yükseldi. Dua ise Dolar/TL kuru 5.80 civarlarında dalgalanmalar yaşıyor. Asya piyasalarında dolar gece 6.40 seviyelerine kadar çıkıp tekrar 5.80ê gevşedi.

Neden Dolar Çıktı – Dolar Kuru Neden Yükseldi?

ABD ve Çin arasındaki ticaret gerilimlerinin artması sebebiyle dolarda bu durumdan etkilendi. Bu ticari gerilimlerden dolayı ABD Başkanı Donald Trump, Amerika Birleşik Devletleri şirketlerinin Çin pazarından çekilmelerini ve alternatif pazar aramalarını söyledi. Bunu akabinde Asya piyasasında sert satışlar yaşandı ve endeksler düştü. Döviz piyasaları dalgalanmaya başladı. Yuan Dolar karşısında 2010 yılından beri en düşük seviyeyi gördü. Yuan dolar karşısında %1 değer kaybetti.

Dolar, Euro ve Döviz kurları BeSosyal Finans’ta Canlı kurları takip et.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Nisan 2020, 22:06

İnternetten Para Kazanmak İçin Kolay Yollar

İnternetten para kazanmak için yenilikçi fikirler. Online olarak, internetten kolay para kazanma yöntemleri neler? İnsanların büyük çoğunluğu parayı çevrimiçi, hızlı, adil ve kolay yollardan kazanmanın arayışındadır. Bir çok alternatifi bulunan internetten para kazanmak için tüm yapmanız gereken bir blog oluşturmak ve bir gecede para kazanmaya başlamaktır. İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere...

Devamını Görüntüle