SON DAKİKA

Dr. Yavuz Dizdar Kanser Tedavisi Hakkında Konuştu

Dr. Yavuz Dizdar Kanser Tedavisi Hakkında Konuştu

Dr. Yavuz Dizdar kanser tedavisi hakkında konuştu. Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar; CNN Türk kanalında yayınlanan, Hakan Çelik tarafından sunulan Hafta Sonu programına katıldı ve kanser tedavisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Dr. Yavuz Dizdar’dan kanser tedavisine farklı bir bakış açısı getirecek çarpıcı yorumlar!

Dr. Yavuz Dizdar Kanser Tedavisi Hakkında ”Tıbbın En Büyük Hatası” Dedi.

Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar, kanserle ilgili konuşmasında “Kanserli hücre bir şey yapmıyorsa orada durabilir. Durmasında bir sakınca yok. Orada bir şey yapmıyorsa izlersiniz bir süre, durabilir. Niye izlersiniz? Çünkü tıbbın bugün en büyük hatası gördüğü her şeyi ortadan kaldırmaya çalışmasıdır.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar, ayrıca şu ifadeleri de kullandı; “Pürüzsüz insan olmaz, bugüne kadar hiç görmedim. Siz her şeyi kurcalatıp da bir şey çıkartır mıyım, aman bana ileride zarar gelmesin derseniz belki de büyük olasılıkla sağlığınızı ve de canınızı kaybedebilirsiniz.”  CNN Türk kanalında Hafta Sonu programında gerçekleşen konuşmanın detayları;

Dr. Yavuz Dizdar Kanser Tedavisiyle İlgili Konuşması

Dr. Yavuz Dizdar’ın kanser tedavisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarından sonra okumaya, diğer haber yazılarımızla devam etmek ister misin? Yeni Geçim Kaynağı: Satılık Hava 15 Dakikası 24 TLCam Yiyen Adam: 40 Yıldır Çatır Çatır Cam Yiyor Daha birçok çeşitli konularda yazılar için takipte kalın. Sevgiyle kalın!

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Ağustos 2019, 16:13

Benzin, Motorin ve LPG Otogaza Zam Geldi

Benzin motorin ve LPG’ye zam geldi! Benzin kaç para oldu? Motorin mazot kaç TL? LPG otogaz kaç para? Benzine ne kadar zam geldi? Yapılan zam açıklamasından sonra vatandaşlar akaryakıta ne kadarlık zam geldiğini sorguluyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EGGİS) yaptığı açıklamaya göre; Benzin, motorin ve LPG Otogaza...

Devamını Görüntüle