SON DAKİKA

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler!

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler!

Düğünde nikah şekeri yerine kitap hediye ettiler! Muğla’nın Bodrum ilçesinde Aysim Çavdar ve Erim Önüt çifti düğünlerinde bir ilke imza attılar. Genç çift düğünlerine gelen konuklarına nikah şekeri yerine kitap hediye etti.

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler!

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler

Türkiye’nin turizm şehirlerinden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde gerçekleştirilen düğünde; Aysim Çavdar ve Erim Önüt çifti, nikah şekeri yerine kitap dağıtarak kitabın daha değerli bir hediye olduğunu bir kez daha gösterdi.

Dünya klasikleri, Türk klasikleri, araştırma kitapları ve daha birçok kitap türünün olduğu 150 adet kitap süslenerek konuklara hediye edildi. Üstelik her konuk istediği kitabı kendi seçti. Bence, bunu gelenek haline getirmeliyiz; oldukça faydalı bir tercih. Eskiden olsa sırf düğün basdişleri için ”Birileri evlense de basdiş yesek.” dediğim doğrudur. Ancak şekeri bıraktığım için bu fikir bana fazlasıyla parlak geldi. Şimdi gönül rahatlığıyla ”Evlenseler de kitap hediyesi alsak.” diyebilirim. Umarım bu değişikliğin devamı gelir. Belki tadı damağınızda kalmayacak ancak ruhunuzda kalacak!

Nikah şekeri yerine kitap hediye alan konuklar, bu değişiklikten oldukça memnun kaldı. Bunun üzerine Aysim ve Erim çifti ”Dileriz bundan böyle kitap dağıtanlar çoğalır.” şeklinde konuştu.

Aysim ve Erim çiftini, bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyor ve ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Umarım bu davranış devam ettirilir.

Haa! Bu arada düğünden bahsetmişken okumaya, Dünyanın En Komik Gelin Ve Damat Pozları – İlginç Düğün Fotoğrafları yazımızla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Ocak 2020, 22:10

Kilosu 800 TL’den Satılan Kenger Sakızı!

Kenger sakızı, Kenger bitkisinin kök kısmından elde edilen bir sakız türüdür. Kilosu şu sıralar 800 TL’yi geçen Kenger sakızının altınla yarışır derecede pahalı olmasının nedeni elbette özel olması! Kenger Sakızı bir yıl boyunca muhafaza edilebiliyor! Kenger sakızını bir yıl kadar muhafaza edebiliyorsunuz ve aynı zamanda da bir ay boyunca çiğneyebilirsiniz....

Devamını Görüntüle
Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.