SON DAKİKA

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler!

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler!

Düğünde nikah şekeri yerine kitap hediye ettiler! Muğla’nın Bodrum ilçesinde Aysim Çavdar ve Erim Önüt çifti düğünlerinde bir ilke imza attılar. Genç çift düğünlerine gelen konuklarına nikah şekeri yerine kitap hediye etti.

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler!

Düğünde Nikah Şekeri Yerine Kitap Hediye Ettiler

Türkiye’nin turizm şehirlerinden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde gerçekleştirilen düğünde; Aysim Çavdar ve Erim Önüt çifti, nikah şekeri yerine kitap dağıtarak kitabın daha değerli bir hediye olduğunu bir kez daha gösterdi.

Dünya klasikleri, Türk klasikleri, araştırma kitapları ve daha birçok kitap türünün olduğu 150 adet kitap süslenerek konuklara hediye edildi. Üstelik her konuk istediği kitabı kendi seçti. Bence, bunu gelenek haline getirmeliyiz; oldukça faydalı bir tercih. Eskiden olsa sırf düğün basdişleri için ”Birileri evlense de basdiş yesek.” dediğim doğrudur. Ancak şekeri bıraktığım için bu fikir bana fazlasıyla parlak geldi. Şimdi gönül rahatlığıyla ”Evlenseler de kitap hediyesi alsak.” diyebilirim. Umarım bu değişikliğin devamı gelir. Belki tadı damağınızda kalmayacak ancak ruhunuzda kalacak!

Nikah şekeri yerine kitap hediye alan konuklar, bu değişiklikten oldukça memnun kaldı. Bunun üzerine Aysim ve Erim çifti ”Dileriz bundan böyle kitap dağıtanlar çoğalır.” şeklinde konuştu.

Aysim ve Erim çiftini, bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyor ve ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Umarım bu davranış devam ettirilir.

Haa! Bu arada düğünden bahsetmişken okumaya, Dünyanın En Komik Gelin Ve Damat Pozları – İlginç Düğün Fotoğrafları yazımızla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Eylül 2019, 21:12

Neslican Tay Hayatını Kaybetti – Neslican Tay Kimdir?

Neslican Tay, hayatını kaybetti. Neslican Tay kimdir? Neslican 3. kez yendiği kansere bu kez yenik düştü. Sosyal medyadan, kanserle mücadele eden genç kız, insanlara örnek olan Neslican Tay bir süredir yoğun bakımdaydı ve kısa bir süre önce aramızdan ayrıldı. Neslican Tay Kimdir? Neslican Tay’ı Kanser hastalarıyla birlikte kansere karşı müdale...

Devamını Görüntüle