SON DAKİKA

Dünyanın En Seksi Kadını Kate Upton Kimdir?

Dünyanın En Seksi Kadını Kate Upton Kimdir?

Dünyanın en seksi kadını kimdir? Kate Upton dünyanın en sexi kadını Maxim dergisinin yayınladığı ‘‘Dünyanın En Seksi 100 Kadını” listesinin birinci sırasında yer alan Kate Upton oldu. Peki, Kate Upton kimdir? En çekici kadınlar listesinin başında olmayı haketmiş mi acaba? Kate Upton’un en sexi kadın ünvanını hak ettiğini gösteren fotoğraflarını ve hakkında bilgileri yazımızda topladık.

Kate Upton Kimdir?

Dünyanın En Seksi Kadını - Kate Upton Kimdir?
Kate Upton

ABD’li seksi model ve oyuncu Kate Upton Maxim dergisinin 2018 Temmuz sayısı için İsrail çöllerinde çekimlere gitmişti. Ünlü bir erkek dergisi olan Maxim’de ”Dünyanın En Seksi 100 Kadını” listesinde birinci sırada yer aldıktan sonra ise şu ifadeleri kullandı; ” Bir numara olmak, bütün bu sıkı çalışmanın küçük bir ödülü oldu.”

Kate Upton Dünyanın En Sexi Kadını

Dünyanın En Seksi Kadını Kate Upton Seçildi

10 Haziran 1992 doğumlu Amerika’lı oyuncu ve model olan Kate Upton, St. Josephi Michigan’da doğmuştur. Çocukluk yıllarını Florida Melbourne’da geçiren seksi modelin 3 kardeşi vardır ve amcası Fred Upton; ABD, Michigan 6. kongre bölge temsilcisidir.

Dünyanın En Seksi Kadınlarından Biri Kate Upton

2008’de, Miami Elite Model Management ile anlaşma imzalayan Kate Upton, New York’a taşındıktan sonra IMG Models’e katılmıştır. Aynı zamanda iyi bir at binicisi olan Kate’in bu alanda yapılan yarışmalarda dereceleri de bulunmaktadır. 2010 yılında Guess’in yüzü olan Kate, çeşitli dergilerde bahsedilmesi ve modelliğiyle gündeme gelmiştir. O zamandan günümze kadar Victoria’s Secret ve Beach Bunny’da modellik yapmaktadır.

Kate Upton Kimdir, Kaç Yaşında?

Dünyanın en seksi kadını seçilen Kate Upton, ABD’nin ünlü beyzbol oyuncusu Justin Verlander ile evlidir ve bir de çocukları vardır.

Kate Upton Ve Kocası Justin Verlander
En Çekici Kadınlar

2014 yılında ”Diğer Kadın” filmindeki rolüyle sinemaya da adım atan Kate Upton’u tekrar sinemalarda göremedik. Kate Upton bunun nedenini şöyle açıkladı; ”Sinema kolay bir sektör değil. Benim gibi birinin basmakalıp rollere çakılı kalması çok kolay. Dönüp dolaşıp aynı roller üstlenmek istemiyorum.”

En Seksi Kadınlar - En Çekici Kadınlar
En Çekici Kadınlar

Sizce de dünyanın en seksi kadınlarından biri değil mi?

Ünlü Sporcu Verona Van De Leur Nasıl Porno Yıldızı Oldu yazısıyla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Haziran 2019, 06:18

Elon Musk Kimdir? Elon Musk’ın Hayatı

ELON MUSK KİMDİR ? Elon Musk kimdir? Elon Musk‘ın hayatı, yaptığı işler, başarıları. Dünyayı değiştiren insan Elon Musk. Tesla Motors, Solar City, SpaceX, ve daha bir çok projeyede imzası olan iş adamı, yatırımcı, mühendis Musk’ı gelin tanıyalım. Elon Musk, Güney Afrika asıllı Amerikalı mühendis, mucit, yatırımcı ve girişimci. Yapılamaz başarılamaz...

Devamını Görüntüle
Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.