SON DAKİKA

Dünyanın En Uzun Filmi Ambiance: 720 Saatlik Film!

Dünyanın En Uzun Filmi Ambiance: 720 Saatlik Film!

Dünyanın en uzun filmi aslında, Ambiance filmi gündeme gelene kadar; 10 günlük (240 saat) uzunluğu ile Modern Times Forever filmiydi. Ambiance filmi ise 720 saatlik süresiyle, yani 30 gün; Modern Times Forever filmini tahtından indirmeyi başardı. İşte dünyanın en uzun filmiyle ilgili detaylar…

Dünyanın En Uzun Filmi Ambiance

Dünyanın En Uzun Filmi Kaç Saat?
Ambiance Konusu

Yayınlandığı zaman sinema tarihinin en uzun filmi ünvanına kavuşacak olan Ambiance filmi, 31 Aralık 2020 tarihinde dünyada tüm kıtalarda eş zamanlı olarak yayınlanacak. Zaman ve gerçeğin üzerinde bir konu edinen filmde, en önemli oyuncu da zaman. Ayrıca filmi özel kılan bir özelliği de yayınlandıktan sonra silinecek olması. Yani, yayınlansın da internete düşünce sardıra sardıra izlerim gibi bir seçeceğiniz de olmayacak. Film sadece, izleyenlerin izlediği kadar hafızasında kalacak.

Dünyanın En Uzun Filmi: 30 Günlük - 720 Saatlik Film
720 Saat (30 Günlük) Film

İsveç’li yönetmen Anders Weberg tarafından yönetilen filmin ilk fragmanı 2016 yılında, ”İlk kısa fragman” başlığıyla 7 saat 20 dakika uzunluğunda yayınlandı. Sonraki fragman ise 2018 yılında 72 saat olarak belirlendi ve filmin süresi ile fragmanların süresindeki sayılar tesadüf değil, yönetmen Anders Weberg özellikle 7 sayısını seçmiş. Anders Weberg; 7 sayısının tarih, din ve mitolojideki öneminden bahsederek 7 sayının gizemli olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Bunu; haftanın 7 gün olması, gökkuşağının 7 renkten oluşması, 7 ölümcül günah gibi şeylerle örneklendirebiliriz.

Dünyanın En Uzun Filminin 7 Saat 20 Dakikalık Fragmanı

Benim bol bol zamanım var diyenlere;

720 Saatlik Film Ambiance Fragmanı

Merakınızın kurbanı olup ömrünüzden ömür gitmemesi için, fragmanın hızlandırılmış versiyonunu da bırakıyorum.

Ambiance Filmi Hızlandırılmış Fragmanı

Filmle ilgili birçok eleştiri ve espiriler yapıldı. İnsanların en çok merak ettiği şey ise, filmin ne anlattığı ve nasıl izleneceği. Bütün bu soruların cevabını 2020 yılında alabileceğiz.

Okumaya, Mutlaka İzlemeniz Gereken Kadın Hayatını Anlatan Filmler yazısıyla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Şubat 2020, 08:48

15 Maddede Gülmenin Faydaları Nelerdir?

Gülmenin Faydaları Nelerdir? Gülmenin Faydaları. En alakasız yerde olması ya da aslında ağlanacak haline bile gülüyor olmanın bir önemli yok, sadece gülmelisin. Çünkü gülmek sana iyi hissettirecek. Şöyle ki, gülmeniz için mutlu olmanız gerekmiyor ama güldüğünüz için mutlu oluyorsunuz. Hem de bedavaya! Gülmenin Vücuda Etkileri 1. Gülmek kalori yaktırır. Sadece...

Devamını Görüntüle