SON DAKİKA

En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Fiyatları

En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Fiyatları

Apple’nın airpods ürününü piyasaya sürmesiyle Bluetooth kulaklıklar popülerliğini yeniden kazandı. Birçok açıdan kullanışlı olan ve tercih edilen En iyi bluetooth kulaklıklar diğer adıyla kablosuz kulakiçi kulaklıklar birçok teknoloji şirketi tarafından üretilmeye başlandı.

Bu yazımızda Bluetooth kulaklıklar, en iyi Bluetooth kulaklıklar hangileri, Bluetooth kulaklık fiyatları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Bluetooth Nedir?

Bluetooth kısa mesafelerde kablosuz olarak iletim yapabilen teknolojinin ismidir. Bluetooth ‘mavidiş’ demektir ve adını Danimarkalı Viking Kralı Harald’ın lakabı ‘mavidiş’ den almaktadır. Bluetooth üreticileri Kral Harald’ın İskandinavya’yı birleştirmesinden yola çıkarak kablosuz olarak cihazları birleştiren teknolojilerine bu ismi vermişlerdir.

Teknolojinin Yeni Gözdesi Bluetooth Kulaklıklar

Airpods’larla teknoloji dünyasında zirveyi yeniden kazanan Bluetooth kulaklıklar müziğin ve sesin kablosuz olarak iletilmesini sağlarlar. Kablosuz olmasının verdiği avantajlarla ve şık görüntüsüyle tüketiciler tarafından tekrar benimsenen kablosuz kulakiçi kulaklıklar birçok firma tarafından yeniden üretilmektedir.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

Teknoloji devleri Apple, İxoami ve Samsung’un yanı sıra Tronsmart, Awei, Blueparrott, Honor, JBL, Muizu ve Juo gibi markalarda Bluetooth kulaklık üretimi yapmaktadırlar. Bluetooth kulaklıklar kablosuz oluşu, gürültü ve sesi engelleme özelliğinden dolayı tüketiciler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

1. TWS İ18 Bluetooth  5.0 Kulaklık

TWS İ18 Bluetooth  5.0 Kulaklık

Apple’ın airpods ürünü fazlaca tercih edilince firmalar airpodsların replikalarını üretmeye başladı. Bu üründe fiyatı açısından tercih edilebilir bir replika. (Fiyat: 57,20 TL)

2. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık

Giderek büyüyen teknoloji devi XİAOMİ’nin kulakiçi kablosuz kulaklığı şık görüntüsü, uygun fiyatı ve 4 saate kadar kullanım imkânıyla oldukça tercih edilen bir ürün. (Fiyatı: 121 TL)

3. Xiaomi Redmi Airdots Tws Kablosuz Kulaklık

Xiaomi şirketinin en çok satan kablosuz kulaklığıdır. Tüketicilerin oldukça beğendiği bu ürün uygun fiyatıyla cep dostu. (Fiyat: 123,97 TL)

4. Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık

Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık

Qcy firmasının ürettiği ürün ergonomik tasarımı, hafif oluşu ile ön plana çıkıyor. Fiyat performans açısından bakıldığında oldukça olumlu yorumlar alan ürün tüketiciler tarafından yoğun olarak talep edilmektedir. (Fiyatı:173)

5. Anker Soundcore Liberty Neo TWS Kablosuz Kulaklık

Anker Soundcore Liberty Neo TWS Kablosuz Kulaklık

IPX7 sertifikasına sahip bu ürün, oldukça beğenilen bir ürün. Giderek büyümekte olan anker firmasının ürettiği bu kablosuz kulak içi kulaklıklar 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor ve oldukça dayanıklı. (Fiyatı: 399TL)

6. JBL Tune 120 Kablosuz Kulaklık

JBL Tune 120 Kablosuz Kulaklık

Pure bass teknolojisine sahip olan bu ürün JBL tarafından üretilmektedir.  16 saate yakın kullanım süresine sahip olan, Siri ve Google Asistan desteğiyle öne çıkan ürün fiyatı biraz fazla olsa da uzun ömürlü olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

7. JBL Tune 220 Kablosuz Kulaklık

JBL Tune 220 Kablosuz Kulaklık

Tune 120 modelinin biraz daha geliştirilmiş versiyonu olan bu ürün 20 saate kadar kullanım süresi sunmaktadır. Aynı zamanda sol kulaklığın üzerinde bulunan kontrol paneli ürünün öne çıkan özelliklerinden. Tıpkı Tune 120 gibi bu üründe Siri ve Google Asistan desteği sunmakta ve Pure Bass teknolojisini bünyesinde barındırmaktadır. (Fiyatı:699,91 TL)

8. Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık

Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık

Diğer bir teknoloji devi Samsung tarafından geliştirilen Galaxy Buds bluetooth kulaklıklar, özellikle samsung telefonlarla kusursuz bir uyum içerisinde çalışıyor. Fiyatı biraz yüksek olsa da Samsung telefon kullananların tercih edebileceği bir ürün olarak karşımıza çıkmakta. (Fiyatı:799TL)

9. Huawei Freebuds 3 Kablosuz Kulaklık

Çin’in teknoloji devi Huawei’nin kablosuz kulakiçi kulaklarından birisi olan Freebuds 3, aktif gürültü engelleme özelliği ve ergonomik tasarımıyla öne çıkıyor. Tüketiciler tarafından en beğenilen kablosuz kulaklıklardan birisi olan bu ürün tüm cihazlarla kusursuz şekilde eşleşip çalışabiliyor. (Fiyatı:898,10 TL)

10. Apple Airpods Pro Kablosuz Kulaklık

Apple Airpods Pro Kablosuz Kulaklık

Türkiye de akıllı telefon alabileceğiniz bir ücrete satılan Airpods’lar öncülük, tasarım, uyum gibi her konuda oldukça öne çıkmaktadır. Aktif gürültü engelleme özelliği, şeffaf mod (ortam sesini ve konuşma sesini aynı anda iletme), kişiye özel 3 farklı büyüklükte silikon uç, diğer Apple ürünleriyle kusursuz uyumu,, tek şarjda 5 saate kadar kullanım gibi özellikleriyle oldukça gözde olan ürünün fiyatı sizin için sorun değilse ve Apple ürünleri kullanıyorsanız kesinlikle almanız gereken üründür. (Fiyatı: 1.699,90 TL)

Okuma Önerisi: En İyi Android Telefonlar ve Fiyatları 2020

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Nisan 2020, 15:37

Neden Sır Tutamıyoruz?

Neden sır tutamıyoruz? Sır tutamamak birçok insanın sahip olduğu bir sorun, peki bu neden bizim başımıza geliyor? Neden sırlarımızı ifşa etmeyi bu kadar çok seviyoruz? Sırların Cazibesi Neden sır tutamıyoruz sorusunun cevabı burada gizli. İspanyol web sitesi Khinal tarafından yayınlanan bir rapora göre, tüm insanlar sırlarını paylaşmak isterler ve hatta...

Devamını Görüntüle