SON DAKİKA

En İyi Emülatör Oyunları Nelerdir?

En İyi Emülatör Oyunları Nelerdir?

Pc’lerde konsol oyunu deneyimi yaşamak için herkesin bildiği üzere çok fazla sayıda ayarlamalar yapmak gerekmektedir. Bu ayarlamalarla birlikte bilgisayarımızın donanımının çok yüksek seviyelerde olması gerekiyor. Burada devreye emülatörler giriyor. Size bilgisayarınızda konsol deneyimi yaşatmak için emülatörler bu noktada devreye giriyor. En iyi emülatör oyunları nelerdir ve oyunlar hakkında bilgi edinebilmeniz için sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

En İyi Emülatör Oyunları 2020 Nelerdir?

Genellikle beğendiğimiz oyunları her alanda oynamak isteriz. Konsolda olan oyunları pc’de oynamak zor olabiliyor. Nintendo Wii, Playstation gibi konsollarda bulunan oyunları emülatör sayesinde bilgisayarımızda oynamamız artık mümkün.

PPSSPP (Playstation Portable)

PPSSPP (Playstation Portable)

En beğenilen oyunlardan olan PSP oyunu PPSSPP, Android, MacOS ve windows üzerinden keyifle oynanabiliyor. PSP’de oynanılan oyunlar piksellik gereği boyut olarak dar bir alana sahip olmasından dolayı bu oyunu Android’de oynamanızı tavsiye ediyoruz. 480×272 boyutunda oluşu nedeniyle ekranın büyük olması sizlere net bir kalite sağlayamayacaktır.

Yapmanız Gereken Ayarlar: İlk olarak V-Sync‘i açın ve ikinci olarak Anisotropic Filtering‘i kapatın. Bu iki ayarı yaptığınız zaman daha rahat bir oyun oynama imkanı size sunuluyor.

İndirme Linki

RPCS3 (Playstation 3)

RPCS3 (Playstation 3)

Xbox Live ve PS3 konsollarında oynanan oyunlar MacOS ve Windowsda sorunsuz çalişiyor. Street Fighter II Turbo HD Remix en iyi oynanabilen oyun. İki boyutlu oynanabilen aksiyon dolu ve çeşitli karaktelerin yeteneklerini kullanabildiğimiz etkileyici dövüş oyunudur. Farklı versiyonları bulunan bu oyunu emülatör sayesinde bilgisayarımızda kullanabiliyoruz.

İndirme Linki

DeSmuME (Nintendo DS)

DeSmuME (Nintendo DS)

Nintendo Ds benzerlik bakımından Psp gibi olduğu için Andoidde oynamanızı tavsiye ediyoruz. Windows ve MacOs desteği bulunsada Linux desteği bulunmamaktadır. Fazladan bir ayar yapmanıza gerek kalmadan keyifle oyunu oynayabilirsiniz. Android‘te oynamak için NDS Boy emülatörünü kurmanız sizin için yeterli olacaktır.

İndirme Linki

PCSX2 (Playstation 2)

PCSX2 (Playstation 2)

Pcsx2 emülatörü en kaliteli yapıya sahip emülatörler arasında. Ps2 oyunlarını kullandığınız bilgisayarınızda daha kaliteli görüntüleyebilrisiniz. Xbox 360 ve Ps kontrolcülerinde direk destekli size sunuluyor. Çok iyi bir pc sahibi olmasanızda düşük ayarlarda yada yüksek ayarlarda size rahat bir oynama fırsatı veriyor. PS2 dosyasını kurduğunuz sürece hiç sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Ayrıntılı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

İndirme Linki

Dolphin (Nintendo Wii & Gamecube)

Dolphin (Nintendo Wii & Gamecube)

Nintendo Wii ve Gamecube oyunlarını en iyi çalıştırabileceğiniz yer kesinlikle dolphin’dir. Grafik ve akıcılık bakımından en üst seviyelerde diyebiliriz. Oyunları oynarken 60 fps ve Hd kalitede oynama imkanı sunuyor. Windows ve MacOS desteğinin yanında Android desteği de bulunuyor. Her platformda sorunsuz çalışmakta.

İndirme Linki

Okuma Önerisi : En İyi Apple Oyunları 2020

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

14 Mayıs 2020, 21:27

En İyi Kampanya Telefonları, Fiyatları ve Özellikleri

Akıllı telefon almak konusunda tüketiciler genellikle fiyat performans odaklı araştırmalar sonucu alacağı cep telefonlarını seçiyor. En iyi kampanya telefonları, fiyatları ve özelliklerini güncel olarak sizler için araştırdık. Döviz kurları sonucunda oluşan fiyatlamalar ve kampanyaya giren telefonları en uygun şekliyle sizler için inceledik. En İyi Kampanya Telefonları 2020 Günümüzde akıllı telefon...

Devamını Görüntüle