SON DAKİKA

En İyi 10 Mobil Uygulama ve Mobil Oyunlar Listesi

En İyi 10 Mobil Uygulama ve Mobil Oyunlar Listesi

En iyi mobil uygulamalar hangileri? 2019’da en çok tercih edilen ve en kullanışlı mobil uygulamalar.

En iyi 10 Mobil Uygulama

Bitmoji

2019 en iyi mobil uygulamalar.

Bitmoji uygulaması ister kendinizi ister bir arkadaşınızın karikatür avatarını oluşturmaya yarıyor. Temel olarak işlevi bir karikatür oluşturmak olsada farklı bir çok eğlenceli özelliği de mevcut.

Subway Surfers – Mobil Oyun

Subway Surfers - Mobil Oyun

Mobil oyunlar arasında milyonlarca indirmeye sahip bu oyun oynayanları kendine bağlıyor. Trenlerin üzerinden atlayarak güvenlik görevlisinden kaçmaya çalış. Büyük küçük herkes için eğlenceli vakit geçirebileceğiniz güzel bir oyun. Ios ve Android mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Line

Line - Mobil

WhatsApp‘ın yıllardır kafamızda oluşturduğu soru işaretleri alternatifleri için de hafızalarda yer açmamızı sağladı. LINE, sunduğu özellikler ve birçok farklı ülkede gördüğü taleple dünyada en çok kullanılan WhatsApp alternatifi olarak bu yıl yerini aldı.

TikTok

TikTok

Tiktok hayatımıza öyle bir girdiki çoğu zaman kendimizi rezil etsekte çok eğlenerek kullandığımız bir uygulama. Eğer denemediysen hemen denemelisin!

Sling Drift – Mobil Oyun

Sling Drift - Mobil Oyun

Mobil oyunlar arasında en çok oynan bu oyun basit bir girift oyunu. Oynayanlar bırakamıyor. Telefonuna indirmeden hemen oynamak için buraya tıklayabilirsiniz. Sling Drift

Todoist

Todoist - Mobil

Todoist hayatınız düzenlemek ve hedeflerine ulaşmak isteyenler için süper bir mobil uygulama denilebilir. Yapılacaklar listenizi oluşturmak ve takibini yapmak için Todoist en iyisi diyebiliriz. 

Faladdin

Faladdin Fal

Faladdin adında anlaşıldığı üzere bir fal uygulaması. Bunu kullanmayan kaldı mı? Hemen hemen herkesin kullandığı Faladdin uygulaması ile kahve falının yanında Tarot falı da bakabilirsiniz. Tarot Falınıza hemen bakmak için şuraya tıklayabilirsiniz. Tarot Falı Bak

PUBG Mobile – Mobil Oyun

PUBG Mobile - Mobil Oyun

PUBG’yi duymayan varsa en azından mobil platformda yayınlanan ve milyonlarca oyuncunun saatlerce başında vakit geçirdiği PUBG Mobile’ı mutlaka duymuştur. Mutlaka Denemelisiniz.

Tinder

Tinder

Yeni birileriyle tanışıp buluşmak isteyen. Yeni insanlarla tanışmayı sevenler için Tinde tamda bu.

BeSosyal Mobil Uygulaması

BeSosyal Mobil Uygulaması

BeSosyal sosyal içerik platformu ile çok yakında sizlerler olacağız. Artık haberler, testler ve bir çok eğlenceli içerik telefonuzda olacak. BeSosyal Mobil.

En İyi Mobil Uygulamalar listesinde BeSosyal’ hızlı bir giriş yapacak gibi duruyor.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: İnstagram'dan Para Kazananlar Nasıl Kazanıyor? -BeSosyal on Nisan 11, 2020

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Mayıs 2020, 23:00

Zeki İnsanların Kesinlikle İzlemesi Gereken Filmler

Sinema dünyasını damgasını vuran, izlerken sizi alıp başka alemlere götüren aklınızın sınırlarını zorlayacak filmler bu listemizde. Konusu ve senaryolarıyla sizi hayrete düşürecek filmleri sizin için IMDB puanına göre listeledik. Zeki İnsanların Kesinlikle İzlemesi Gereken Filmler Sadece zeki insanların ilgisini çekip, filmden kopmadan izleyebileceği filmleri içeren listemiz neredeyse her film türünü...

Devamını Görüntüle