SON DAKİKA

En İyi Steam Oyunları ve Fiyatları 2020

En İyi Steam Oyunları ve Fiyatları 2020

Bir birinden iyi yüzlerce oyunu bünyesinde barındıran Steam, Dünyanın en çok kullanılan oyun platformudur. Oyun seçmekte kararsız kalan ve her zaman en iyisini isteyenler için Stema’de bulunan En iyi Steam oyunları ve fiyatları.

En İyi Steam Oyunları 2020

Her yıl oyunların gösterime sunulduğu ve yeni çıkan oyunların tanıtıldığı E3 konferansında bu yıl en çok ilgi gören oyunları ve Steam‘de bulunanları sizler için listeledik. Bu oyunları oynarken başından saatlerce kalkamayacak kadar zevk alacaksınız ve asla sıkılmayacaksınız çünkü bu oyunlar Dünyanın en iyi oyunları.

Ne oynamak istediğinize karar veremiyorsanız sizler için derlediğimiz harika oyunları bu yazımızda bulacaksınız.

Bu oyunları gördükten sonra kendinize vakit ayırmak istediğinizde ve dinlenme vakitlerinde bilgisayar başına gömülmek ve saatler harcamak için bol bol D vitamini almanızı öneririz.

En İyi Steam Oyunları ve Fiyatları 2020

1. The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

The Witcher-Wild Hunt anlamlı seçenekleri ve etkileyici sonuçlarıyla hikaye odaklı yeni nesil bir açık dünya rol yapma oyunudur. Bir çok fantastik ve birbirinden farklı olay ve karakterle karşılaşacağınız oyunun bu sene “The Witcher” adında dizisi bile çıkmıştır.

Fiyat: 74,99TL

2. The Forest

The Forest

Yaşanan bir uçak kazasından sonra kazadan sağ çıkan bir karakteri oynayacağınız oyunda, bir ormanın içerisinde hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Hayatta kalmak için avlanmak, savaşmak ve barınacak yerler yapmanız gerekecek. Birbirinden farklı zorlukla karşılaşacağınız oyunda haz ve gerilimin doruklarına çıkacaksınız.

Fiyat: 32TL

3. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

Sanıyorum ki Counter Strike efsanesini duymayan yoktur. CS:GO versiyonu 14 yıl önce piyasaya sürülmüş olsa da sürekli gelen güncelleme, yenilik ve geliştirmelerle popülerliğini hiç bir zaman kaybetmedi. Şu anda oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da CS:GO Prime Status Upgrade yükseltmesi ücretli bir şekilde oyun severlere sunuluyor.

Fiyat: Ücretsiz/update:77,50TL

4. Rocket League

Futbol oynamanın farklı bir halini yaşayacağınız bu oyun oldukça zevkli. Arabalarınızı roketlerle modifiye edip futbol topu ve yeşil saha ile farklı bir futbol modunu deneyimleyeceksiniz.

Futbol oynamanın farklı bir halini yaşayacağınız bu oyun oldukça zevkli. Arabalarınızı roketlerle modifiye edip futbol topu ve yeşil saha ile farklı bir futbol modunu deneyimleyeceksiniz. Aracınızı ne kadar modifiye edip güçlendirirseniz o kadar kolay gol atabilirsiniz.

Fiyat: 31TL

5. Cities: Skylines

Cities: Skylines

Bu oyun klasik şehirleşme ve şehir oluşturma oyunlarının daha gelişmiş ve fantastik halidir. Oyunun katmanlar halinde tarzları ve zorluk dereceleri mevcuttur. Gerçek ulaşım ağlarının kullanıldığı oyunda sınır sadece hayal gücünüz. Hayal gücünüzü kullanarak gökyüzüne ulaşın.

Fiyat: 49TL

6. Dawn Of Man

Yaşamın çağlar boyunca gelişmesi sonucu ilk yerleşik hayata geçilme evreleri oluşmuştur. Bu oyunda ilk modern insan yerleşmelerinin kontrolü sizde olacak ve çağ boyu meydana gelen olaylar zincirinde halka rehberlik edeceksiniz. Hayatta kalma ve şehir oluşturma oyun tarzlarının harmanlandığı bu oyun taş devri dönemlerden başlayıp sizi daha modern yerleşmelere kadar götürür. Ancak bu yolculuk o kadar da kolay olmayacaktır.

Fiyat: 40TL

7. Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey

Kimsesiz garip bir adamken efsane olmanın tadını çıkarın. Kendi kaderiniz ve antik Yunanın efsanesi olun. Ormanlardan, volkanik dağlara ve kalabalık şehirlere kadar bir çok farklı ortamı göreceğiniz oyunda her an bir dövüşe hazır olmalısınız. Artık efsaneleşen Assassin’s Creed serisinin bu oyununda yapacağınız seçimler olayın gidişatını ve sonucunu etkiliyor. Geliştirilen diyaloglar sayesinde seçim yaparken fazlasıyla haz alacaksınız. Donanımını, özel yeteneklerini ve gemini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

Fiyat: 309TL

8. Raft

Bu oyunda sizi ve arkadaşlarınızı devasa bir okyanusta çeşitli zorluklar bekliyor. Kendinizi plastikten yapılmış bir kanca ile küçücük bir salda devasa bir okyanusun ortasında kalmış buluyorsunuz görünürde hiç kara yok ve hayatta kalmaya çalışmalısınız. Denizden kaynak bulmak çok zor olabiliyor. Aracınızı geliştirmek, yeni eşyalar yapmak ve yiyecek bulmak için tek kaynağınız okyanus ve zekanız.

Fiyat: 31TL

9. Everspace

Everspace

Hızlı savaş, roguel ögeleri, harika görseller ve büyüleyici bir hikayeyi birleştirir. Sürprizlerle dolu, sürekli değişen, hoşça hazırlanmış bir evrende sizi zorlu bir yolculuğa çıkarıyor. Vuruş yap, kazan ve zafer yolunda ganimet elde et.

Fiyat: 49TL

10. Hunt Showdown

Hunt Showdown

Crysis’in yapımcılarından çıkan, ağır PvE unsurlarına sahip, rekabetçi bir birinci şahıs PvP ödül avcılığı oyunudur. Dünyanın en karanlık yerlerinde geçen bu oyun, hayatta kalma oyunlarının heyecanını karşılaşma tabanlı bir formatla buluşturuyor.

Fiyat: 69TL

11. Craft The World

Craft The World, Dungeon Keeper, Terraria ve Dwarf Fortress’in karışımından oluşan benzersiz bir sandbox strateji oyunudur. Tehlikeli yaratıklarla dolu rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfedin, bir cüce kalesi inşa edin, kaynakları toplayın ve ihtiyacınız olan tüm eşyaları, silahları ve zırhları yapın.

Fiyat: 29TL

12. City Car Driving

Gerçek ortama mümkün olduğu kadar yakın değişik sürüş koşullarında, temel araba kullanma becerileri öğrenmeye yardımcı olacak gerçekçi sürüş simülatörüdür.

13. Planet Nomads

Planet Nomads

Blok tarzı inşa aracılığıyla yabancı gezegenlerde hayatta kalmaya dayalı bir tek oyunculu bilim-kurgu sandbox oyunudur. Garip bir şekilde büyüleyici bir gezegende kaza geçiren yalnız bir astronot bilimcisisin. Zekanızı bir arada tutmak ve gıda, su ve inşaat malzemesi içeren temel hayatta kalma ihtiyaçlarınızı karşılamak; bu dağınık durumdan bir çıkış yolu bulmaya doğru en iyi yoldur.

Fiyat: 31TL

14. MORDHAU

MORDHAU

 Ortaçağ birinci ve üçüncü şahıs çok oyunculu slasher oyunuudur. Acımasız ve tatmin edici bir yakın dövüş deneyimini yaşayacağınız, kurgusal, ancak gerçekçi bir dünyada paralı asker olarak 64 oyuncuya kadar kalabalık bir savaş alanına girin.

Fiyat: 50TL

15. Hell Let Loose

Hell Let Loose, piyadeler, tanklar, toplar ve ilerleyen cephelerle 100 oyunculu açık savaş deneyimi sunan, İkinci Dünya Savaşında geçen gerçekçi, birinci şahıs nişancı oyunudur. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor olan benzersiz kaynak tabanlı stratejik meta oyun temellidir. İkinci Dünya Savaşını böylesi bir ölçekte daha önce oynamadınız.

Fiyat: 50TL

16. Space Engineers

Space Engineers

Uzayda ve gezegenlerde mühendislik, inşaat, keşif ve hayatta kalma hakkında bir sandbox oyundur. Oyuncular uzay gemileri, uzay istasyonları, çeşitli boyut ve kullanımlardaki gezegen karkolları inşa eder, pilot gemiler ve gezegenleri keşfetmek ve hayatta kalmak için kaynakları toplamak için uzayda yolculuk yaparlar.

Fiyat: 32TL

17. Railroad Corporation

Railroad Corporation

19. yüzyılda Kuzey Amerika’da kendi demiryolu imparatorluğunuzu kurarak Altın Buhar Çağı’nın öncü ruhunu yeniden yaşayın. Yerleşimleri bir araya getirmek, ürünler üretmek ve ticaret yapmak ve yeni teknolojiler geliştirmek için rekabetin yanı sıra zamana karşı yarış.

Fiyat: 50TL

18. Railway Empire

Railway Empire

Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen Railway Emire, 26 Ocak 2018 tarihinde Kalypso Media Digital tarafından Steam’de yayınlandı. Strateji, ekonomi ve yönetim türlerindeki oyun başarılı bir demir yolu simülasyonu olarak incelenmeyi hak ediyor.

Fiyat: 99TL

19. International Basketball Manager

International Basketball Manager

Kendinizi basketbol kulübü koçu veya menajerinin yerine koyabileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur. Artık takım oyuncularınızı toparlama ve kulübünüzün finansmanını yönetme şansınız olacak. Oyunda, bütçenize göre en iyi oyuncularla sözleşme imzalamak ve olabildiğince çok kupa kazanmak için fonlarınızı takip etmelisiniz. Taraftarlarınızın beklentilerini karşılayacak mısınız?

Fiyat: 18.50TL

20. Blair Witch

1996’da. Burkittsville, Maryland yakınlarındaki Black Hills Ormanı’nda genç bir çocuk kayboluyor. Sorunlu geçmişi olan eski bir polis memuru Ellis olarak aramaya katılıyorsunuz. Sıradan bir soruşturma olarak başlayan şey, korkularınızla ve ormanları rahatsız eden gizemli bir kuvvet olan Blair Cadı ile yüzleşirken sonsuz bir kabusa dönüşüyor.

Fiyat: 50TL

21. Futball Manager

Yıllardır en iyi Steam oyunları arasında olan bu menejerlik oyunu. 2020 sürümünde de oyuncular tarafından çok beğenildi ve en çok satanlar arasına girdi. Kendinizi futbol kulübü antronörü veya menajerinin yerine koyabileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur. Artık takım oyuncularınızı toparlama ve kulübünüzün finansmanını yönetme şansınız olacak. Oyunda, bütçenize göre en iyi oyuncularla sözleşme imzalamak ve olabildiğince çok kupa kazanmak için fonlarınızı takip etmelisiniz. Taraftarlarınızın beklentilerini karşılayacak mısınız?

Fiyat 219 TL

22. GTA 5

Okuma Önerisi: En İyi Monitörler ve Monitör Fiyatları 2020

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: En İyi Ücretsiz Steam Oyunları 2020 -BeSosyal on Mayıs 24, 2020

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Şubat 2020, 19:38

Bilinç altınızda sizin haberiniz dahi olmayan önyargılar yüzünden beyniniz karar alırken etkileniyor. Beynin bu etkileniş yüzünden çoğu zaman aldığınız kararlar aslında sizin kararlarınız değil.

cry
Önyargılar Beyninizi Etkiliyor

Bilinç altınızda sizin haberiniz dahi olmayan önyargılar yüzünden beyniniz karar alırken etkileniyor. Beynin bu etkileniş yüzünden çoğu zaman aldığınız kararlar aslında sizin kararlarınız değil.

Devamını Görüntüle