SON DAKİKA

En İyi Ücretsiz Steam Oyunları 2020

En İyi Ücretsiz Steam Oyunları 2020

Steam Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan oyun platformudur. Bu ortamda birbirinden iyi bir çok oyun bulunmakta. Ancak bulunan oyunların çoğu ücretli bir şekilde karşımıza çıksa da ücretsiz olan yüzlerce oyunu da bünyesinde barındırıyor. İşte en iyi ücretsiz Steam oyunları 2020 listesi.

En İyi Ücretsiz Steam Oyunları 2020

Steam‘de bulanan ücretsiz oyunların bir çoğu gerçekten vasat bir durumda. Oyuncular popüler olan ücretsiz oyunlar ile vakit geçirmeye alıştı. Bu popüler ücretsiz oyunların dışında pek bilinmeyen ancak oldukça iyi olan bir çok ücretsiz oyun bulunmaktadır.

Ücretsiz oyunların en iyilerini derlediğimiz bu yazıda keyifle oynayıp kolay kolay sıkılmayacağınız ve milyonlarca kişinin oynadığı oyunlar yer almakta. İşte en iyi ücretsiz steam oyunları;

1. War Thunder

Steam’de en sevilen oyunlardan biri olan War Thunder, bir çok silah, araç ve gereçlerin kullanıldığı savaş oyunudur. II. Dünya Savaşı ve Kore savaşı gibi sert ve kanlı çarpışmaların geçtiği bu oyunda, tank, uçak, top gibi bir çok savaş araçlarının bulunduğu oyunda saatler su gibi akıp geçiyor.

2. DCS World Steam Edition

DCS World Steam Edition

DCS Wold‘ün steam’e özel çıkardığı bu oyun bir savaş uçağı simülasyonudur. Çok gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşayabileceğiniz oyunda sadece 2 tane savaş uçağına ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Diğer uçaklar ise ücretli ve fiyatları oldukça pahalı.

3. Warframe

Warframe

Bu oyun 2013’te çıkmasına rağmen sürekli gelen güncellemeler ile en sevilen online aksiyon oyunlarından bir tanesi olmuştur. Dünyayı tehdit eden düşmanlara karşı savaştığınız bu oyunda, ister tek başına ister arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz.

4. Fishing Planet

Fishing Planet

Balıkçılık simülasyonu olan bu oyun gerçekçi bir deneyim sunmaktan. Online olmasıyla birlikte sürekli gelen güncellemeler ve arkadaşlarla birlikte oluşturulan sosyal ortamda düzenlenen yarışmalar oyunu oldukça popüler bir hale getirdi.

5. Riders Of Icarus

Riders Of İcarus

Çok oyunculu rol yapma oyunlarının en iyi temsilcilerinden bir olan bu oyun, fantastik bir Dünyada çok fazla karakter seçeneğinin bulunduğu bir oyundur. Şehirler, kaleler, ejderhalar, atlar ve birbirinden görkemli kıyafetlerle saatlerinizi kolayca feda edebileceğiniz bir ortamdır.

6. TOXIKK

TOXIKK

Yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürülen bu oyun çok oyunculu fps aksiyon oyunudur. Robotlar ve alışılmışın dışında silahlar ile fantastik bir dünyada geçen aksiyona doyacağınız bu oyun size ve arkadaşlarınıza oldukça zevk verecektir.

7. War Planet Online: Global Conquest

Gerçek zamanlı, gerçek Dünya haritalı ve geniş etki alanıyla oldukça iyi bir strateji oyunu olan bu oyunda savaş stratejisine doyacaksınız. Ayrıca oyunun mobil versiyonu da mevcut.

8. Modern Combat Versus

Modern Combat Versus

Mobil cihazlarda popüler olan Modern Combat’ın üreticisi olduğu şirket Gameloft, Stema ile anlaşarak PC versiyonunu Versus adı ekiyle piyasaya sunmuştur. Grafik tasarımları ile göz kamaştıran bu fps aksiyon oyununda arkadaşlarınız ile saatler harcamak mümkün.

9. Project Katharsis

Project-Katharsis

Gizemlerle dolu bir uzaylı dünyasında bulunan bir grup insanı korumaya çalıştığımız bu oyunda bir yapay zeka olarak hareket ediyoruz. Hayatta kalma oyunlarının en iyileri arasında yerini alan bu oyunda yapay zekanın etkisi büyük.

10. Serena

Uzak bir yerde, küçük bir kulubenin içinde eşini arayan bir adamı oynuyoruz. Kulübenin içerisindeki bazı şeyler, bilinçaltımızda hapsolmuş bazı hatıraları yeniden yaşatıyor. Kısa, etkili ve macera dolu bir korku hikâyesi sunan yapımda, oyun tasarımcılarının büyük emeği var. Oynayınca bu durumu rahatlıkla anlayabilirsiniz. 

11. Black Squad

Black Squad

Okuma Önerisi: En İyi Steam Oyunları ve Fiyatları 2020

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Mayıs 2020, 22:01

En İyi Oppo Telefonlar, Fiyatları ve Özellikleri

Akıllı telefon almak isteyenler için en iyi Oppo telefonlar hakkında özelliklerini ve fiyatlarını karşılştıran bir liste hazırladık. Oppo cep telefonları piyasadaki akıllı telefon markalarından farklı olarak tarzı ve modelleriyle fark yaratıyor. En İyi Oppo Telefonlar 2020 Akıllı cep telefonu denildiğinde akla gelen markaların standartları dışına çıkarak taklitsiz modelleri bize sunuyor....

Devamını Görüntüle