SON DAKİKA

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Erkekler için sevgililer günü hediye fikirleri arıyorsan tam yerine denk geldin! Yeni ilişkilerde sevgiliye hediye almak söz konusu olduğunda, henüz onu yeni yeni tanıdığınızdan dolayı ”Sevgilime ne hediye alsam?” sorusu kafanızda cereyan eder. Henüz ilk süprizlerinizi yapacağınız için de, büyük bir hevesle ne alacağınızı düşünürsünüz. Tabii henüz ilk hediyeleriniz olacağından, önünüzde sonsuz hediye fikirlerini bulacaksınız. Ancak ilişki yıllanmışsa, bu sefer alacak hediye veya yapılabilecek bir süpriz bulma konusunda zorlanırsınız. Üstelik sevgililer günü geldiğinde etrafınızda kadınlara alınabilecek birçok hediye bulabilirsiniz. Ancak konu erkeklere geldiğinde fazla yaratıcı olamadığımız pek açıktır. İşte tam da bu noktada işini kolaylaştıracağız. İşte erkekler için sevgililer günü hediyeleri!

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Öncelikle ”Düşünmen yeter.” diye doğru bir klişeyle başlayalım. Sevgilin için hediye alma konusunda bu yazıyı okuyor oluşun bile harika! Elbette verilebilecek en büyük hediye zamandır. Sen de burada onun için zamanını harcıyorsun. Sevgililer günü için erkeklere alınabilecek hediye fikirlerine geçmeden önce seni biraz daha tutacağım. Erkek arkadaşına hediye alırken iki şeye önem vermelisin. Birincisi; onun için anlamlı olabilecek bir şey almak veya yapmak. İkincisi ise ihtiyacı olan bir şey almak. Bu önemli iki şeye de değindiğimize göre, sevgililer günü erkekler için hediye fikirlerine geçebiliriz.

Saat Diyip Geçme!

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Bu hediye fikri sana biraz klasik gelebilir ama erkekler için vazgeçilmez bir hediye olduğunu inkar etmemelisin. Erkek arkadaşının tarzına göre bir model seçebilirsin. O klasik bir beyfendi mi? Yoksa daha mı sportif? Ya da biraz nostarjiye ne dersin? Saat almaya karar verdiğinde aslında önüne geniş bir kapı açılıyor. Dikkat etmen gereken nokta ise onun beğeneceği modeli seçmek. Öncesinde çaktırmadan fikrini alabilir ya da gözlemlerine göre ilerleyebilirsin.

Erkekler İçin Hediye Fikirleri
Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Klasik erkek saatlerine baktığımızda ise yanında alternatiflerle de alabilirsin. Erkek kol saati, çakmak, bileklik, tesbih, kemer, cüzdan gibi hediyelerin de bulunduğu çok klas görünümlü hediye kutuları var.

Sevgiliye Hediye Akıllı Saat

Daha teknolojik bir hava estirmek istiyorsan, akıllı saat tercih edebilirsin.

Hediye Köstekli Saat

Ve tabii ki köstekli saatler! Çeşitli motif ve tasarımlarıyla oldukça hoş bir hediye seçeneği olabilir.

Kendi Hediye Kutunu Oluştur!

Hediye Kutuları

Hep kadınlara mı yapılacak canım! Sevgililer gününde erkek arkadaşın için bir kutu hazırla. Tabii onun nelerden hoşlanacağını sen biliyorsun. Yine de birkaç örnek vereyim. İçerisine; güzel kapaklı bir defter, tükenmez kalem, ona yazdığın birkaç mektup, fotoğraf, çay kupası, çay, parfüm&deodorant, dudak koruyucu, kitap gibi şeyler koyabilirsin. Ayrıca kutunun sade ve orta boyutlarda olmasına da özen göstermelisin.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri – Gramofon

Gramofon Hediye Etmek
En İyi Hediye Fikirleri

Yine nostarjik harika bir hediye! Sevgililer gününde hem erkekler için hem de kadınlar için tercih edilebilecek bir hediye. Eğer erkek arkadaşının bu gibi şeylere meraklı olduğunu düşünüyorsan çok zarif bir hediye tercihi olabilir.

Erkek Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyeleri – Takım Hediyeleri

Sevgililer Günü Erkek İçin Hediyeler

Sevgilinizin fanatik taraftarı olduğu bir takım varsa, sevgililer gününde takımıyla ilgili hediyeler de tercih edebilirsiniz. Favori isminin ya da kendi adının yazılı olduğu forma, takıma özel eşyalar ya da belki birlikte gidebileceğiniz bir bilet.

Playstation Oyunları

14 Şubat Sevgililer Günü

Sevgililer gününde Plastation hediyesi alan kadın bir numaradır desek yalan olmaz heralde. Oyun oynamayı seven hangi erkek bu hediyeye hayır diyebilir. Erkek arkadaşınız playstation meraklısıysa ona yeni bir playstation veya playstation oyunları alabilirsiniz. Genellikle oyun oynayarak sizi ihmal ediyor oluşu sinirlerinizi bozabilir ama onun hoşuna gidecektir. Hatta aldığınız oyunları birlikte oynamayı deneyin. Eminim eğleneceksiniz.

Traş Makinesi

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Neden olmasın? Hem kullanışlı hem de traş oldukça seni hatırlayacak.

Kulaklık

Sevgilime Ne Hediye Alsam? Erkek
Kulaklık Hediyesi – Sevgililer Günü

Sevgililer günü kulaklık hediyesi. Müzik dinlemeyi seven yada oyun oynamayı seven veya zamanını bilgisayar başında geçiren bir sevdiceğiniz varsa ona kulaklık almak çok iyi bir fikir olabilir. Yine kullanışlı bir hediye bu tarz bir kulaklık ya da bluetooth kulaklık alabilirsiniz.

Romantik Bir Akşam Yemeği!

Sevgililer Günü Romantik Akşam Yemeği
Sevgilinizin Aklını Başından Alacak 10 Sevgililer Günü Mesajı

Sevgililer gününde erkek arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız onun için hazırlandığınızı gösterin. Ellerinizle hazırladığınız sofrada romantik bir akşam yemeği ile gönlünü tekrardan fethedebilirsiniz. Yemek sırasında vereceğiniz ufak bir ediye bir kenara dursun bu hazırlık bile yeterli olacaktır. Sevgililer gününde ”Sevgilime ne yemek yapsam?” diye düşünüyorsanız; Sevgiliye Özel Pratik Yemek Tarifleri yazımıza bakabilirsiniz.

Okumaya, Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler – En Güzel Hediye Fikirleri yazımızla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Herkesi Etkileyen Bir Hediye Seçmek İçin İpuçları - BeSosyalBeSosyal on Şubat 7, 2020

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Nisan 2020, 14:20

Doğal Antibiyotikler Neler?

Doğal antibiyotikler neler? Aramızda antibiyotik kullanmayan kişi yoktur. Evlerimiz doğal antibiyotiklerle dolu olmasına rağmen en ufak bir hastalıkta doktora gidip zorla farmasötik antibiyotik reçetesi yazdırmaya ve kullanmaya çalışıyoruz. Bu durum günümüzde gittikçe arttığı için tıp dünyasında bir sorun haline gelmiştir. Burdada gözden geçirmeniz gereken ve evinizde bulunan, antibiyotik etkili 10...

Devamını Görüntüle