SON DAKİKA

Erotik Model Ariane Saint Amour’un Akıl Almaz Değişimi!

Erotik Model Ariane Saint Amour’un Akıl Almaz Değişimi!

Erotik model Ariane Saint Amour; fetiş seks bebeklerine benzeyebilmek için yaptırdığı işlemler için, şimdiye kadar 33 bin pound üzeri harcama yaptı.

Erotik Model Ariane Saint Amour

28 yaşındaki Kanada’lı seksi model Ariane Saint Aomur, kendisini fetiş bir seks bebeğine dönüştürebilmek için; okuldan ayrıldıktan sonra estetik ve lateks kıyafet harcamalarına verilmek üzere, striptiz kulüplerinde soyunmaya başladı.

O zamandan günümüze kadar; dudak ve yanak dolgusu, burun küçültme, kaburga aldırma gibi işlemler yaptırarak kendisini değiştirdi ve bu değişim için 33 bin pound’un üzerinde para harcadı.

Erkek arkadaşı ”Guillaume” tarafından onaylandığını söyleyen erotik model, geçirdiği akıl almaz değişimle fetiş modelliğe adım attı.

Büyük Göğüslü Erotik Model

Kendinde yaptığı değişiliklerden dolayı tepki aldığını söyleyen erotik model Ariane Saint Amour, bu durumla ilgili şöyle söyledi; ”Hem kadınlardan hem de erkeklerden görünümüm için övgüler alıyorum, bunun yanında etraflarında olduğum zaman beni tehdit olarak gören insanlardan olumsuz tepki aldığım da oluyor. Olumsuz geri bildirim aldığımda ise, aynı şekilde bu hem kadınlardan hem de erkeklerden eşit bir şekilde oluyor. Olumlu yorumlarda, ‘En büyük hayranınım, sen en iyisisin.’ gibi ifadeler varken olumsuz yorumları pek fazla dikkate almıyorum. Ama genelde ‘sürtük’ olduğumu belirterek zorbalıkta bulunuyorlar.”

”Planlarımı gerçekleştirmeye 2010 yılında, meme büyütme ameliyatıyla başladım. Sonrasında daha ciddi ameliyatlar geçirdim ve çok geçmeden web sitemi açtım.”

Erotik Manken

On yedi yaşındayken moda tasarım okuduğunu belirten erotik manken; bundan yaklaşık iki buçuk yıl sonra planlarına yatırım yapabilmek için, soyunmaya başladığını söyledi.

”Daha büyük göğüsler istiyordum. Bu da beni plastik cerrahinin içine iten etken oldu. Göğüslerim yeterince büyüktü ama daha fazlasını istedim.”

”Şimdiye kadar elde ettiğim sonuçlardan çok memnunum ve kendimi hala aynı kız olarak hissediyorum. Sadece görünüşüm farklı.”

Fetiş bir model olmak aşırı olmanı gerektirir; bedenimdeki değişikliklerle aşırı birisiyim. Bu da beni mükemmel görünümlü fetiş seks bebeği yapıyor.”

Hala eski ortağıyla çalıştığını belirten seksi model Ariana, aşırı görünümünün erişimlerini arttığını söylüyor. Ayrıca şuanda hem kadınlardan hem de erkeklerden olumlu ilgili gördüğünü ve erkek arkadaşının görünümünden memnun olduğunu söylüyor.

Vücudunda değiştirebileceği birçok şeyi değiştirdiğini söyleyen erotik model, gelecekte daha büyük memelerle karşımıza çıkacağının muhtemel olduğunu da söyledi.

Büyük Göğüslü Erotik Model

Ariane Saint Amour: İstediğiniz gibi olun. Yaşamak için tek bir hayatınız var, onu dolu dolu yaşayın.

Kaynak: https://www.ladbible.com

Okumaya, Ünlü Sporcu Verona Van De Leur Nasıl Porno Yıldızı Oldu? yazısıyla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Kasım 2019, 07:39

Endonezya’da Seks İşçisi Olarak Çalıştırılan Orangutan Pony

Orangutan Pony Endonezya’da Seks İşçisi Olarak Çalıştırılan Orangutan Pony olayı bize her zamanki gibi, “Doğanın en büyük düşmanı insandır.” sözünün doğruluğunu kanıtlıyor. Hem kendi türüne hem de diğer türlere ayrı ayrı kötülüklerde bulunur… Bu kez istismar edilen ve şiddete uğrayan bir orangutan, adı Pony. Son zamanların turizm merkezlerinden biri olan...

Devamını Görüntüle