SON DAKİKA

Google Beynimizi Dijitalleştiriyor! Bakın Beyinimiz Nasıl Olacak

Google beynimizi dijitalleştiriyor. Yapay zeka'nın gelişmesi ile google asistan artık beyin implantı mı olacak? Anında herşeyi öğrenmek mümkün oluyor mu?

Google Beynimizi Dijitalleştiriyor! Bakın Beyinimiz Nasıl Olacak

Google Bizi Dijitalleştiriyor mu?

Okuma Eylemi Tarihe Karışıyor

Google İnsan Beynini Dijitalleştiriyor mu?
Okuma Eylemi Tarihe Karışıyor

Bir uzman, önümüzdeki 20 yıl içerisinde, kafalarımızın özel implantlarla destekleneceğine ve böylece ‘hiçbir şeyi ezberlememize gerek kalmayacağına’ inanıyor.

Google Beyin İmplantları!!!

Google Beyin İmplantları!!!
Google Beyin İmplantları!!!

Beynimize yerleştirilerbilir olan implatlar sayesinde artık her bilgiyi anında öğrenebilme yeteneğine sahip olabilecekmişiz.

Öğrendiğiniz Herşeyi Unutun “Google” Geliyor

Öğrendiğiniz Herşeyi Unutun "Google" Geliyor
Öğrendiğiniz Herşeyi Unutun “Google” Geliyor

Fountech.ai’nin kurucusu ve CEO’su Nikolas Kairinos teknolojinin hayatımızı iyileştirebileceğini ve öğrendiklerimizi tamamen değiştirebileceğini söylemektedir.

Tek Başına Herşeyi Öğrenmek

Tek Başına Herşeyi Öğrenmek
Tek Başına Herşeyi Öğrenmek

Daily Star ile yaptığı röportajda, ‘herkesin yapay zekayı kullanarak hemen hemen her şeyi öğrenebilmesi ve eğitimi kişiselleştirmek adına devrim yaratacak bir yapay zeka üzerinde çalıştığını açıkladı.

Önümüzdeki yirmi yılda, kafalarımızın özel implantlarla güçlendirileceği bu yüzden de ‘hiçbir şeyi ezberlemenize gerek kalmayacağına’ inanmaktadır.

Daily Star‘a, insanların herhangi bir soruyu yanıtlamaktan çekinmediği söylüyor, çünkü herhangi bir soru bir yapay zeka implantı yardımıyla anında yanıtlanacak, bu da okullarda mekanik bir biçimde öğrenme ya da tekrarlama modası öğreniminin sona ermesine neden olacağı düşünülmektedir.

Google İnsan Beynini Dijitalleştiriyor mu?
Herşeyi Öğrenmek

Senin Gibi Senden Daha Zeki Asistan – Google Asistan

Senin Gibi Senden Daha Zeki Asistan - Google Asistan

20 yıldan fazla bir süredir çalışmış olan bir uzman şunları ekliyor: “Google kafanın içinde olacak ve bu öyle düşünüldüğü gibi çok zor değil. Neredeyse senin gibi düşünecek akıllı bir asistana sahip olmak gibi bir şey olacak.”

8 ila 80 yaş arasındaki herkesin kendi hızıyla

Kairinos, böyle bir yapay zeka kullanarak 8 ila 80 yaş arasındaki herkesin kendi hızıyla ‘neredeyse her şeyi’ öğrenebileceğine inanıyor. Ayrıca bunu kişiselleştirileceğini ve zaman içinde gelişeceğini, böylece bu teknoloji öğrenmeyi en iyi hale getirmek için ‘ne kadar çok sizi tanıdıkça, öğretme tarzını, sesini, günün hangi saatinde konuşacağını’ uyarlayabileceğini söyledi.

Fountech’in web sitesine göre: ‘Teknoloji konusunda derinlemesine bir anlayışa sahip olmayan biri için, yapay zeka yabancı bir kavram gibi görünebilir. Bununla birlikte, terimin temel noktası basittir – yani bir bilgisayarın veya makinenin düşünme yeteneğini öğren ve akıllı insan davranışını taklit et. Öğrenme konusunda yapay zekaya gelince, sadece yüzeyini çiziyoruz… Yapay zeka aracılığıyla uyarlanmış bir öğrenmenin onlarca yıl boyunca göremeyeceğimiz bir şey olduğunu düşünmemeliyiz.’

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Mayıs 2020, 22:49

En İyi Emülatör Oyunları Nelerdir?

Pc’lerde konsol oyunu deneyimi yaşamak için herkesin bildiği üzere çok fazla sayıda ayarlamalar yapmak gerekmektedir. Bu ayarlamalarla birlikte bilgisayarımızın donanımının çok yüksek seviyelerde olması gerekiyor. Burada devreye emülatörler giriyor. Size bilgisayarınızda konsol deneyimi yaşatmak için emülatörler bu noktada devreye giriyor. En iyi emülatör oyunları nelerdir ve oyunlar hakkında bilgi edinebilmeniz...

Devamını Görüntüle