SON DAKİKA

Haftalık Tek Kart Tarot Falına Bak 2-9 Mart 2020

Haftalık Tek Kart Tarot Falına Bak 2-9 Mart 2020

Haftalık Tek Kart Tarot Falına Bak 2-9 Mart 2020. Tek kart tarot falı artık BeSosyal.com adresinde her hafta ücretsiz olarak yayınlanıyor. Sizlerden gelen yoğun ilgi ile Haftalık Tek Kart Tarot Falı Ücretsiz. Tarot falınıza sayfanın en altından bir kart seçip sonucu göstere tıklayarak bakabilirsiniz.

Haftalık Tek Kart Tarot Falı Nedir?

Tarot kartları geleceği okumanın en ünlü yöntemlerinden biridir. Onlar kristal küre okuma ve palmistry, ya da palmiye okuma, batıda fal cılık en ikonik yöntemlerden biri olarak yanında enshrined vardır. Modern tarot kartlarında arcana adı verilen ve “gizli” anlamına gelen iki ana gruba ayrılmış 78 kart vardır. 22 büyük arcana veya koz ve 56 küçük arcana kartları vardır. Bunlar daha sonra dört takım elbiseayrılır. Tarot kartlarıdört takım bardak, pentacles veya sikke, değnek veya staves ve kılıç vardır. Her davanın dört mahkeme kartı vardır: sayfa, şövalye, kraliçe ve kral. Her takım da bir as kart ve iki ile 10 arasında numaralanmış dokuz pip kart içerir.

Kehanet

Tarot kartlarını kehanet, büyücülük ve okültle ilişkilendiren modern insanları şaşırtsa da, orijinal zamanlarında tarot kartları Hıristiyanlıkla doymuş olarak görülüyordu. Her kart Hıristiyan görüntüleri ile kaplı olacak şekilde desenli oldu. Bu sadece kartlar giderek ilişkili oldu ve kehanet ve fal cılık için kullanılan sonra kaymaya başladı.

Tarot kartları ile mistik ve büyülü dernekler 18. Fransız yazar Antoine Court de Gebelin, tarot kartlarının eski Mısırlı rahipler tarafından yazılmış kutsal bir kitaba dayandığını iddia etti. Kartlar daha sonra Çingeneler tarafından Avrupa’ya getirildi. Bu kesinlikle tarot kartı servetleri daha fazla güvenilirlik verdi iken, tarot kartları Avrupa’da çingeneler önce tarih, ve etnik çingeneler hiç Afrika değildi.

Zaman geçtikçe, tarot kartları giderek okült ile ilişkili hale geldi ve modern Fransızca uygun oyun kartı İngilizce konuşulan ülkelerde büyük önem kazandı. Hearts, diamonds, clubs ve maça 52 kart destesi, avrupa’nın ilk etapta iskambil kartlarına olan ilgisini tetikleyen orijinal Memlük oyun kartı destesine en yakın yer. Ancak Tarot kartları üretilmeye ve kullanılmaya devam etti. Bugün hala Avrupa’nın bazı bölgelerinde iskambil kartı olarak kullanılmaktadır ve tarot kartları ile mistik dernekler sadece onlara bazı insanların ilgisini artmıştır. Bu nedenle, tarot kartları hem orijinal hem de daha büyülü formları bile modern oyun kartları her iki cephede onlara meydan yükselmeye canlı.

Tarot Falına Bak 2-9 Mart

Haftalık Tek Kart Tarot falına bakmak için şimdi odaklan ve bir kart seç.

BeSosyal Facebook , Tarot ve Test

1. Tarot Kartını Seç

Başlıklar: , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Mayıs 2020, 20:46

BeSosyal En İyi Arkadaşlık Testi Çöz

Bu testi gerçekten en iyi arkadaşlar aynı puanı alarak tamamlayabilir! Önce en iyi arkadaşlık testi çöz sonra aynı testi arkadaşına gönder ve sonuçları karşılaştır… BeSosyal Arkadaşlık Testi Bu teste vereceğin cevaplara göre alacağın puan, senin ne kadar iyi bir arkadaş olduğunu söylüyor. Aldığın puan arkadaşınınki ile aynı ise gerçekten siz...

Devamını Görüntüle