SON DAKİKA

Hamilelik Pozları: Birbirinden Güzel Hamilelik Fotoğrafları

Hamilelik Pozları: Birbirinden Güzel Hamilelik Fotoğrafları

Hamilelik Pozları. Hamilelik sürecinizi ölümsüzleştirecek, birbirinden güzel hamilelik fotoğraflarıyla sizlere tavsiyelerde bulunduk. Anne ve baba adayları buraya! İşte 16 hamilelik poz önerisi…

Hamilelik Pozları

Bol yeşillikli ve doğal ortamlar, kesinlikle hamilelik dış çekimleriniz için en iyi seçim olacaktır. Bunun dışında, seçeceğiniz iç ve dış mekanlarda; havanın yeterince aydınlık olduğu zamanları tercih edin. Gün ışığının bol olduğu günlerde çekimler, her zaman daha iyi sonuçlar verecektir.

Hamilelik fotoğraf çekimleri, genellikle hamileliğin 6. 7. ayında yapılmaktadır. Çekimleriniz için birden fazla dış mekan seçebilir, bununla birlikte yedek kıyafetler de belirleyebilirsiniz. Profesyonel makyaj ve saç yaptırmak da size kalmış.

Hamilelik pozlarınızın göz alıcı olması için en önemli unsur, doğal görünmektir. Yani, doğal davranmalı ve içinizdeki kıpırtıları dışınıza çıkarmalı, kendinizi yansıtmalısınız. Kendinizi yansıtabilmeniz için rahat edebileceğiniz kıyafetler tercih edin.

Hamilelik Dış Çekimleri

Anne adayının tek başına çekildiği pozlarda, anne adayı elini karnına koyabilir; hafif bir tebessümle karnına ya da kameraya bakabilir.

Hamilelik fotoğraflarınızda siyah ya da beyaz arka planı tercih edebilirsiniz. Bir klasik olarak, siyah beyaz fotoğraflar hamilelik çekimlerinde her zaman tercih edilmektedir.

Hamilelik Pozu

Bu poza kesinlikle bayıldım!

Yine bir hamilelik pozu klasiği! Evet, bir klişe ama mutlaka yapılması gereken bir klişe. Hem oldukça hoş değil mi? Bebeğin ultrason görüntüsüyle mutlaka bir pozunuz olmalı. İster kocanıza sarılın, ister ultrason fotoğrafını karnınızda tutun. Ama dediğim gibi bu klişeyi gerçekleştirin…

Yalnızca anne karnının olduğu fotoğraflar da her zaman güzel görünmektedir. Bu pozlarda bebek eşyalarını kullanabilir ya da anne karnının okşandığı çeşitli pozlar çekebilirsiniz.

Hamilelik pozlarınıza biraz farklılık katmak mı istiyorsunuz? Havuzda ve denizde, kısaca su altında pozlar verebilir ya da küvet kullanabilirsiniz. Evet, biraz cesur pozlar ama çok hoş… Ha bir de, küvetinizi süslemeyi ihmal etmeyin.

Su Altında Hamilelik Pozları

Hamilelik pozlarınızı ailenin diğer fertleriyle de çekilin. Anne karnının öpüldüğü, okşandığı ve anneye sarılılan pozlar çekin.

Hamilelik Pozları
Hamilelik Fotoğrafları
Hamilelik Pozları

Hamilelik poz önerileri yazımızdan sonra okumaya, Dünyanın En Komik Gelin Damat Pozları Ve İlginç Düğün Fotoğrafları yazımızla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

14 Mayıs 2020, 19:18

Korku Filmlerinin Beyne Faydaları

Yeni bir çalışma, korku filmlerinin heyecanı artırmak için beyin aktivitesini manipüle ettiğini ortaya koyuyor. Korku filmlerinin beyne faydaları ile ilgili çalışmada bilim adamlarından oluşan bir ekip, katılımcıların korku filmi izlerken sinir aktivitelerini izliyor. Korku Filmlerinin Beyne Faydaları İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Turku Üniversitesi İnsan Duygu Sistemleri Laboratuvarı’nda yürütülen...

Devamını Görüntüle