SON DAKİKA

Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır? Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır? Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Kayganlaştırıcı nasıl kullanılır? Kayganlaştırıcı jel kullanımı özellikle, seks sırasında kuruluk probleminden muzdarip olan kişiler için kurtarıcı özelliktedir. Çünkü cinsel birlikteliğin zevkli ve acısız olması için vajinanın yeteri kadar ıslaklığa ulaşması gerekmektedir. Çeşitli nedenlerle ki bunlardan biri, stres; vajinada ıslanma yaşanmamakta ya da yeterli ıslaklık sağlanamamaktadır. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında sürtünmeden kaynaklı acı yaşanabilmektedir. Kayganlaştırıcı jel kullanımı ise, hem sürtünmeden kaynaklı acıyı azaltacak hem de daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. Peki, kayganlaştırıcı jel nasıl ve ne kadar kullanılmalıdır?

Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır?
Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Cinsel ilişki sırasında kullanılan ve penisin vajina içerisindeki hareketini kolaylaştıran kayganlaştırıcı jeller; belli bir miktarda kullanılmalıdır. Özellikle anal sekste, kayganlaştırıcı kullanımı çok önemlidir. Anüs doğal bir kayganlık üretemeyeceğinden dolayı, kayganlaştırıcı jellere kesinlikle başvurmanız gerekir. Anal seks için kayganlaştırıcı kullanımında, hem anüse hem de penise kayganlaştırıcıdan bol bol sürün. Onun dışında vajinadan kuruluk olmasa bile, cinsel hazzı arttırmak için kullanılabilir. Ancak kayganlaştırıcının yetersiz kullanımı gibi aşırı kullanımı da sorun yaratacaktır. Fazla kayganlaştırıcı kullanımı, sürtünme hissini azaltacağından hazzı da azaltacaktır.

Su bazlı kayganlaştırıcıları tercih etmenizi öneririm. Su bazlı kayganlaştırıcılar, hassas cildiniz ve korunmanız açısından daha avantajlıdır. Kayganlaştırıcı jelden elinize bir çay kaşığı kadar sürün ve elinizi ovarak kayganlaştırıcının ısınmasını sağlayın. Ardından cinsel organınıza sürün. Ayrıca birliktelik sırasında prezervatife de sürebilirsiniz. Kuruluk hissi yaşadığınızda da kullanımını yineleyiniz.

Kayganlaştırıcı kullanımıyla ilgili yazımızın sonuna geldik. Umarım kafanızdaki soru işaretleri cevap bulabilmiştir. Okumaya, Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An – Seks İçin Doğru Zaman yazısıyla devam etmeye ne dersiniz?

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Nisan 2020, 17:52

Evlenmeden Önce Sevgilinize Sormanız Gereken 100 Soru

Evlenmeden önce seviglinizle soru cevap oyunu soruları ile kendinize test yapın. 2020’de sevgiliye sorulacak 100 soru. Sevgiliyle soru cevap oyunu oyanamadıysanız çok şey kaybetmiş olabilirsiniz. Sevgilinize sormanız gereken 100 soru hazırladık. Aramızda kalsın bu soru cevap oyunu soruları ile sevgilinizi evlenmeden önce test edebilirsiniz. Evlilik bir ilişkide büyük bir adımdır....

Devamını Görüntüle