SON DAKİKA

Kıbrıs İşitme Cihazları - KKTC İşitme Cihazı ve Fiyatları

Kıbrıs işitme cihazı satan yerler ve KKTC işitme cihazları hakkında, işitme kaybı olan kişiler için ufak bir yol gösterici rehber hazırladık.

Kıbrıs İşitme Cihazları - KKTC İşitme Cihazı ve Fiyatları

Kıbrıs işitme cihazları yazımızda KKTC’de işitme cihazı satan yerler verdikleri hizmetler ve teknolojileri ele aldık. Kıbrıs’ta işitme engelli bulunan kişiler için işitme cihazı, gündelik hayatlarını devam ettirebilmeleri için büyük önem taşıyor. İşitme cihazları Kıbrıs‘ta nerede satılır? İşitme cihazı fiyatları.

KKTC İşitme Cihazları

Lefkoşa İşitme Cihazları

Girne İşitme Cihazları

Mağusa İşitme Cihazları

Kıbrıs İşitme Cihazları Sİ-SER

Kıbrıs işitme cihazları, sizin için Kıbrıs’taki işitme cihazı firmaları ve ürünleri hakkında bilgi verdik.

Kıbrıs’ta işitme cihazı satışı yapan işletmelerden biri Si-Ser. 1996’da kurulan ve genel merkezi İstanbul Bahçelievler’de bulunan Si-Ser firmasının Kıbrıs şubesi, İsmet İnönü Bulvarı Gazimağusa ve Dereboyu Lefkoşa’da bulunmaktadır.

İşitme kaybı olan kişiler için cihazın daha iyi ayarlanabilirmesi açısından Si-Ser İşitme Cihazları firması, uzman odyometrist ve odyologlar ile çalışmaktadır.

Si-Ser İşitme Cihazları, işin yarısının cihazda diğer yarısının ise doğru şekilde ayarlama ve kaliteli hizmet olduğunu söylemektedir. Si-Ser aynı zamanda Ear-Teknik, earnet markasıyla çözüm ortaklığı yapmakta ve bu sayede verdiği hizmeti daha güçlü kılmaktadır.

İşitme Cihazları KKTC

Kıbrıs işitme cihazları hakkında bilgiler.
Earnet Royal Serisi – KKTC İşitme Cihazları

Geliştirilmiş modern tasarımlarıyla Earnet Royal Serisi, kulak arkası ve kulak içi olmak üzere iki çeşittir. Kullanımı kolay ve ergonomiktir. Gürültüye karşı baskılama özelliği bulunmaktadır. Ayrıca yüksek rüzgarın vereceği etkilere karşı önlem alınmıştır.

Kıbrıs İşitme Cihazı Modelleri

Kıbrıs İşitme Cihazları Firma Ve Ürünleri
Earnet Nanor2 Serisi – KKTC İşitme Cihazları ve Modelleri

İşitme kaybınızın olduğunu kimsenin anlamayacağı kadar küçük işitme cihazları! Earnet Nano2 Serisi size; kulak çınlamasız, kulakta basınç yapmadan konforlu bir işitme sunuyor. Ayrıca, 12 gürültü baskılama bandı, düşük pil uyarısı, %100 proglamlanabilir dijital işlemci gibi özellikleri de bulunmaktadır.

KKTC İşitme Cihazı Modelleri

İşitme cihazı satan yerler kıbrıs.
Kıbrıs’ta İşitme Cihazı Satan Yerler

İşitme kaybınız var ve doğal sesleri işitmek istiyorum diyenler için en iyisi.

Earnet Elite Serisi – KKTC İşitme Cihazları

Earnet Elite Serisi işitme cihazları; micro, kulak arkası ve openfit işitme cihazları olarak üç çeşittir. Elite serisi diğer işitme cihazlarından farklı olarak sadece iyi işitme özelliği değil, daha iyi algılamamaya yardımcı olmaktadır. Elite Serisi ile sesi en doğal haliyle duyabileceksiniz!

“Siz isteyin, biz hizmet sunalım. En fazlasını isteyin, en fazlasını sunalım. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.”

KKTC Si-Ser İşitme Cihazları

Kıbrıs İşitme Cihazları – SES

2007 yılında Kıbrıs’ta kurulan SES, Küçükkaymaklı Lefkoşa’da bulunmaktadır.

Kıbrıs’ın Sosyal Sigortalar ve Sağlık Bakanlığı ile anlaşmalı ilk Kıbrıs işitme cihazları firmasıdır.

SES Kıbrıs İşitme Cihazları; işitme cihazları satışı, tamiri, işitme testi, ücretsiz işitme cihazı denemesi, pil ve aksesuarlar gibi hizmetler sunmaktadır.

SIEMENS, Oticon, PHONAK gibi markaların ürünleri bulunmaktadır.

İşitme Cihazları – KKTC

KKTC işitme cihazı modelleri.
Kıbrıs işitme Cihazı

KKTC işitme cihazları, marka ve modelleri. Silk Primax, konforlu yapısıyla dünyanın en küçük işitme cihazları arasındadır. Dinleme eforunu ve arka plan gürültüsünü azaltma özelliğiyle rahatlık sağlar.

KKTC İşitme Cihazları

Kıbrıs İşitme Cihazları Firma Ve Ürünleri
Ace Primax – İşitme Cihazı

Neredeyse görünmeyecek boyutu ile kulağın arkasında kolaylıkla oturmaktadır. touchcontrol App uygulaması özelliğiyle anında, kolaylıkla ayarlayabileceksiniz.

Kıbrıs İşitme Cihazı Modelleri ve Markaları

Kıbrıs İşitme Cihazları Firma Ve Ürünleri
Bolero b – İşitme Cihazı

Seslere otomatik uyum sağlaması sayesinde gürültülü ortamlarda anlamanızı daha da kolaylaştırmaktadır. Basit şarj özelliği ile 24 saat işitmenin keyfine varıp AutoSense Os işletim sistemi sayesinde otomatik olarak her adımınıza ayak uyduracaktır.

Kıbrıs İşitme Cihazı Markaları ve Modelleri

Kıbrıs İşitme Cihazları - Girne İşitme Cihazı Satan Yerler
Orion 2 – KKTC İşitme Cihazları

Orion 2 işitme cihazlarının, kulak içi ve kulak arkası çeşitleri bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ile ayarlanma, opsiyonel kablosuz bağlantı, uzun süreli kullanım ömrü, tüm işitme kayıplarına uygun kullanım gibi avantajları bulunmaktadır.

Girne İşitme Cihazları - Kıbrıs İşitme Cihazları
Girne İşitme Cihazları

Phonak Naida Serisi ile zorlu dinleme koşullarını iyileştirici özellikte ve suya dayanıklıdır.

Virto B

Hem çok küçük hem de 15 kat daha dayanıklı! Titaniumdan yapılmış, tıbbi olarak onaylatılmıştır. Kişiye özel üretimleri yapılmaktadır.

Alta Pro2 – KKTC İşitme Cihazları

Alta Pro2’deki Soft Speech Boaster sayesinde en ufak sesleri bile daha net duyabileceksiniz!

”Önce İnsan, Önce Sağlık!”

Kıbrıs SES İşitme Cihazları
Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Lefkoşa'da Gidebileceğiniz En İyi 12 Cafe - Lefkoşa Cafeleri - BeSosyalBeSosyal on Eylül 19, 2019

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Ağustos 2019, 20:08

Tarot Falına Göre Haftaya Nasıl Başlıyorsun Öğren – Tarot Falı Bak

Tarot Falına göre haftaya nasıl bir başlangıç yaptığını söylüyoruz. 2 Eylül- 8 Eylül haftası Tarot falına göre nasıl geçecek? Haftaya Tarot falıyla başlamak gibisi yok… Şimdi dikkatini topla tüm pozitif düşünceleri aklından geçirmeye çalış. Negatif düşüncelere yer verme ve kendini hazır hissettiğinde bir kart seç.

Devamını Görüntüle