SON DAKİKA

KKTC Telsim Hediye İnternet Paketi Kampanyaları

KKTC Telsim Hediye İnternet Paketi Kampanyaları

KKTC Telsim bedava internet paketi yapmak isteyen aboneler için yeni kampanyalar düzenliyor. Evde internet, mobil internet ve Telsim hediye internet paketi kazanmak isteyenlere işte güncel kampanyalar.

KKTC Telsim Hediye İnternet Paketi 2020

Kıbrıs Telsim aboneleri için düzenlenen 2020 kampanyalarını listeledik. Son zamanlarda artan internet kullanımı sebebiyle, çoğu kullanıcının internet paketleri erken bitmekte. Tarifesindeki internet kullanım hakkı biten aboneler bedava internet arayışına giriyor. Bunun da en temel sebebi ek internet paketi ücretlerinin pahalı olması.

Bu yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda gerek mobil gerekse evde internet kampanyalarından size en uygun olanı bulacaksınız.

KKTC Telsim Bedava İnternet Kampanyaları

Databol veya World paketini My Vodafone’dan al, hediye GB kazan! Small paketlerde +1 GB, Medium paketlerde +2 GB hediye, veya Databol Large pakette +3 GB hediye kazanmak için hemen My Vodafone uygulamasını indirebilirsiniz!

My Vodafone Hediye İnternet Paketleri

Üstelik My Vodafone ile tüm işlemlerinizi tek tıkla yapabilirsiniz.

Telsim 1 GB Bedava İnternet Paketi

Telsim Databol Small paketi kullananan abonelere müjde! Paket yüklemesini My Vodafone üzerinden yapan müşterilere Telsim hediye 1 GB internet paketi veriyor.

Telsim 2 GB Hediye İnternet Paketi

Telsim Databol Medium paketi kullananan abonelere müjde! Paket yüklemesini My Vodafone üzerinden yapan müşterilere Telsim hediye 1 GB internet paketi veriyor.

Telsim Databol Large 3 GB Hediye!

Databol Small ve Databol Medium paketlerinde olduğu gibi Databol Large paketi yüklemesini de My Vodafone üzerinden gerçekleştiren KKTC Vodafone aboneleri hediye 3 GB internet paketi kazanıyor.

Not:

  • Kampanyadan gelen hediye internet paketleri paketinizin son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyada sınırlama olmayıp her paket yüklemenizde geçerli olacaktır.

My Vodafone 1 GB Kampanyası

My Vodafone 1 GB Kampanyası

Telsim faturalı veya faturasız aboneler My Vodafone uygulamasını indirip giriş yaptıkları taktirde 1 GB bedava internet paketi kazanacaklardır. Eğer daha önce bu uygulamayı indirmişseniz bu kampanyadan yararlanamayacaksınız. Kampanyadan yalnızca ilk uygulamayı ilk defa indirenler faydalanabilir.

Kampanya Detayları:

  • 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.
  • Hediye 1 GB internet 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. 1 hafta sonunda kullanılmayan internet sonra ki aya aktarılmayacaktır.
  • Hediye internet yurt içi ve Türkiye’de geçerlidir.
  • İnternet kullanımında önceliklendirme hediye paketinde olacaktır.
  • VMOL, Kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

KKTC Telsim Bonus Hediye İnternet Paketleri

KKTC Telsim Bonus Hediye İnternet Paketleri

Online işlemler üzerinden yapılacak ek data paket işlemleri de hediye GB kazanabilirsiniz.

PaketHediye GBFiyatı
3 GB49 TL
5 GB1 GB65 TL
10 GB2 GB74 TL
15 GB3 GB84 TL
20 GB4 GB94 TL 
30 GB5 GB118 TL

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Ağustos 2019, 07:48

Kapalı Maraş Açıldı – Kıbrıs’ta Tarihi Gün

Kapalı Maraş açıldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı tarafından, 45 yıldan beri kapalı halde olan ve ‘Hayalet Şehir’ ismiyle anılan Kapalı Maraş’a gazetecilerin girişi sağlandı. Bakanlığın organize ettiği gezide gazeteciler Maraş’a girdi. Askeri yetkililer de Maraş hakkında gazetecilere bilgi verdi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümeti Maraş...

Devamını Görüntüle