SON DAKİKA

KKTCELL Bedava İnternet Paketi 2020

KKTCELL Bedava İnternet Paketi 2020

KKTCELL Bedava İnternet Paketi 2020 kampanyası. Kuzey Kıbrıs Turkcell hediye internet paketi nasıl yapılır? Özgürce kullanabileceğiniz bedava internet paketi kampanyaları. Bu yazımızı sonuna kadar okuyunca mutlaka kendinize uygun bir hediye internet paketi bulacaksınız. Kıbrıs’ın en büyük operatörlerinden biri olan KKTCELL yine bir hediye internet paketi kampanyası düzenliyor. İşte 2020‘nin en iyi Bedava İnternet Paketleri

KKTCELL Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2020

KKTCELL 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

KKTCELL 10 GB Bedava İnternet Paketi
KKTCELL 10 GB Bedava İnternet Hediyesi Kampanyası

“Turkcell hep yanınızda #Evdekal” sloganı ile oluşturulan kampanyada. KKTCELL abonelerine bedava 10 gb internet paketi kazanma şansı veriliyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell’den GB kazandıran paketlerden birini yapıyorsunuz ve anında hediye internetiniz hattınıza yükleniyor. DEtaylar şöyle:

Nisan ayı boyunca belirtilen paketleri yapmanız dahilinde yaptığınız paketle orantılı olarak hediye internet paketi kazanırsınız.

  • Haftalık 1GB Internet Paketi = 2 GB Bedava İnternet Paketi
  • Aylık 5GB Facebook ve Instagram Paketleri +5GB hediyeli! = 10 GB Bedava İnternet Paketi
  • Aylık 10GB internet paketi, +5GB hediye ile tam 15GB Hediye internet paketi kazanmış olursunuz.

KKTCELL Sarı Sandık 2 GB Bedava İnternet

KKTCELL sarı sandık hediye 2 GB kampanyası ile evde daha çok vakit geçirdiğimiz şu günlerde internette doyasıya gezine bilirsiniz. 2020 yılının en güzel kampanyalarından biri galiba bu oldu. Dünyadaki salgın hastalık nedeni ile evlerine kapanan KKCELL aboneleri operatörlerinin duyarlılığı ile bedava internet paketi kazanıyor.

Hediye 2 GB cebinize yüklemek için yapmanız gereken “SS11″ yazıp “2626” ya gönderin. Sarı sandık 4.500 puan karşılığında hediye 2 GB internet paketinizi doyasıya kullanın.

Kuzey Kıbrıs Turkcell (KKTCELL) Bedava İnternet Paketi 2020

KKTCELL bedava internet paketi kampanyaları 2020.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (KKTCELL) Bedava İnternet Paketleri

Cep Hesabım kullanan KKTCELL abonelerine müjde. KKTCELL cep hesabım veya kktcell.com adresi üzerinden aşağıda belirtilen paketlerden birini yapmanız durumunda KKTCELL bedava internet paketi kazanıyorsunuz.

10 GB mobil internet paketi yapan aboneler 2 GB hediye internet paketi.

20 GB mobil internet paketi yapanlar 4 GB hediye internet paketi ve son olarak 30 GB mobil internet paketi yapan kullanıcılar da 6 GB hediye internet kazanacaklar. Eğer hala cep hesabınız yoksa aşağıdaki linkten indirip bedava internetinizi kazanabilirsiniz.
Cep Hesabım

Ayrıca kampanyaya dahil olamayan paketler şöyle; Yıllık 10GB, 20GB ve 30GB (12 ay kontratlı) internet paketleri. Bu paketleri yaptıran KKTCELL aboneleri kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Ağustos 2019, 09:19

iPhone 11 Tanıtımı – Apple iPhone 11 Özellikleri

iPhone 11 özellikleri tanıtıldı. Apple yeni iPhone modelini tanıtacağı tarihi duyurdu. 10 eylülde yeni iPhone modelini ABD merkezli Apple şirketi tanıtacak. İşte yeni iPhone özellikleri. Apple’ın bir yıldır merakla beklenen telefon modeli ile ilgili açıklama geldi yeni modeller şöyle. 10 Eylülde iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone XR 2019...

Devamını Görüntüle