SON DAKİKA

KKTCELL Bedava İnternet – Kuzey Kıbrıs Turkcell Hediye İnternet Paketi

KKTCELL Bedava İnternet – Kuzey Kıbrıs Turkcell Hediye İnternet Paketi

KKTCELL Bedava İnternet Kampanyası

KKTCELL bedava internet paketi nasıl yapılır? Kuzey Kıbrıs Turkcell hediye internet kampanyası. İnternette gezinmenin tadına daha iyi varın diye KKTCELL hediye internet paketi kampanyaları var. KKTC’de yaşayan ve Turkcell kullanan tüm kullanıcılara müjde!! Bedava internet kampanyaları ile hemen hediye internet paketini kap ve anında kullanmaya başla.

KKTCELL BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?

KKTCELL hediye internet paketi nasıl yapılır? diye araştıran binlerce Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcısına en yeni ve en çok kazandıran bedava internet kampanyalarını bir araya getirdik. Size en uygun kampanyayı seçin ve anında hediye internet paketinizi kazanın. İşte yapmanız gerekenler.

KKTCELL 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kuzey Kıbrıs Turkcell Bedava internet Paketi - KKTCELL Hediye internet 10 GB
10 GB Hediye İnternet Paketi

KKTCELL’den 10 GB hediye internet kazanmak isteyen tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcıları buraya. GNÇ Kıbrıs’lı Turkcell’lilere özel bu kampanya ile 10 gb hediye anında cebinizde. yapmanız gerekenler. Sömestr tatilinden dönen tüm GNÇ Turkcell abonelerine 10 GB hediye. “5353” e “10GB” yazıp gönderin ve anında cebinizde 10 GB bedava internet olsun. SMS ücreti yok hiç birşey yok tamamen ücretsiz 10 GB internet paketi kazanın.

KKTCELL Hediye 5 GB Bedava İnternet Paketi

KKTCELL Hediye 5 GB internet paketi.

Bedava 5 GB internet kampanyası KKTCELL’in en çok tutan bedava internet kampanyası. Faturasını dijital platformlar üzerinden ödeyen tüm Turkcell aboneleri anında 5 GB hediye internet paketi kazanıyor. Faturanızı “kktcell.com” ve “cep hesabım” uygulamasından ödeyin, günlük geçerli 5 GB hediye internetiniz anında sizin olsun!

Kuzey Kıbrıs Turkcell Bedava 6 GB İnternet Paketi

KKTCELL Bedava İnternet Paketi Kampanyası
KKTCELL Bedava 6 GB İnternet Paketi

KKTCELL’in hediye internet kampanyaları bitmedi! 6 GB internet kazanmak isteyen Turkcell aboneleri, cepten 30 GB internet paketini başlattıkları taktirde 6 GB ekstra hediye internet paketi kazanıyorlar. Cep hesabım uygulamasını indirerek hemen bu kampanyaya katılabilirsiniz. Cep hesabım uygulamasını buradan indirebilirsiniz. CepHesabım

KKTCELL Sarı Sandık Hediyesi

KKTCELL Sarı Sandık Hediye İnternet Kampanyası

Kuzey Kıbrıs Turkcell faturasız hattan faturalı hatta geçen tüm abonelere koşulsuz olarak 12.000 puan veriyor. 12.000 puanla bir sürü bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

KKTCELL Sarı Sandık Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Cep Hesabım uygulamasında Sarı Sandık Hediyeler bölümünden puanınıza hediyeyi seçip anında alabilirsiniz. Dilerseniz de hediye kodunu 2626 kısa numarasına göndererek hediye talebinde bulunabilirsiniz.

Sarı Sandık Aylık 2GB İnternet Hediye

Sarı Sandık’tan kazandığınız puanlarla Hediye internet paketi alabilirsiniz. sadece 4.500 puana bir ay geçerli 2 GB Bedava İnternet Paketi anında hattınızda. “SS11” yazıp “2626” ya sms göndermeniz yeterli.

KKTCELL Hediye 1 GB İnternet Paketi

Haftalık 1 GB bedava internet paketi KKTCELL’den. Hemen yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. Bip uygulamasını AppStore yada Google Play’den indirin ve üye olun. Bip uygulaması üzerinden 5 gün boyunca her gün günde en az 10 mesaj gönderen KKTCELL aboneleri bir hafta geçerli 1 GB HEDİYE internet paketi kazanıyor. Faturalı veye faturasız tüm aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: KKTCELL Bedava İnternet Paketi 2020 - BeSosyalBeSosyal on Nisan 8, 2020

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Eylül 2019, 14:15

Lefkoşa’da Gidebileceğiniz En İyi 12 Cafe – Lefkoşa Cafeleri

Lefkoşa cafeleri arasında gidebileceğiniz en iyi cafeleri listeledik. Lefkoşa’da olanların ve oraya gezmeye gidenlerin en çok tercih ettikleri sohbetlerini, minik toplantılarını yaptıkları, çoğu zaman o çok sevdikleri kahvelerini yudumladıkları mekanları listeledik. Eğer Lefkoşa’da bir gün birşeyler içmek isterseniz şiddetle denemenizi tavsiye ettiğimiz Lefkoşa cafeleri. Kıbrıs’ta Yaşam- Lefkoşa’da Gidebileceğiniz En İyi...

Devamını Görüntüle