SON DAKİKA

Melekleri Nasıl Hissederiz? - Baş Melekler ve Görevleri

Melekleri nasıl hissederiz? Baş melekler hangileridir ve görevleri nelerdir? Melekler zaman zaman bizlere göz kırparlar hissettirmeden.

Melekleri Nasıl Hissederiz? - Baş Melekler ve Görevleri

Melekleri Nasıl Hissederiz?

Bulutlar, tüyler, gökkuşağı, bozuk paralar, gibi işaretlerle onları hissedebiliriz. Melekler bize yanımızda olduklarını, bizi sevindiren güzel işaretlerle gösterirler. Tabi ki bizlerin de algıda seçici olup bu işaretleri görmemiz gerekiyor.

Gökyüzüne bakıp bulutları çeşitli şekillere benzetirken bunların arasında melek şeklinde bulut görmüşsünüzdür. Aslında melekler bir şekilde sizi selamlıyordur. Gökyüzünde bulut şeklinde görülen melekler en güzel işaretlerinden biridir.

Hayallerimizde Melekler – Melekleri Nasıl Hissederiz?

Melekleri bizimle hissetmek sanki biraz da hayal gücümüzü doğru kullanabilmekle de gerçekleşir. Hani melekleri birer kanatlı melek olarak da düşleriz.  Onları beyaz, gri, pembe gibi farklı tüy renkleri içinde hayal ederiz. Aniden karşımıza çıkan tüyler de varlıklarının olduğunun göstergesidir. İçinizden gelen ilk sese güvenin.

Meleklerin Bize Mesajları

Melekeri nasıl hissederiz;?

Melekler zaman zaman bizlere göz kırparlar hissettirmeden. Bunu bir bardak suyun içinde görülen gökkuşağı, bir tabela ya da çiçeklerinizi, bitkilerinizi sularken oluşan gökkuşağı da onların bize göz kırpması olabilir.

Yolda yürürken aniden karşınıza çıkan bozuk paralar, “bereket seninle”,“ bolluk bereket  sana akıyor” mesajını verirler aslında. Farkındalığımızı arttırarak “bereket bana akıyor, bereketi alıyorum çok şükür!” demeliyiz. İlk hissettiğiniz doğru mesaj olacaktır.  İçinizden gelen ilk sese güvenin.

İçimizdeki Ses

Yukarıda bahsettiğimiz olayları görebilmek algıda seçicilikle alakalıdır.

İçimizde sevgi olmayan her şey için ego diyebiliriz. Aslında hepimizin içinde iki ses vardır. Bir tanesi meleklerin sesi ki; hani o içimizi ısıtan, doğruyu bizlere gösteren, güç veren içses dediğimiz. Birde bunun tam tersi bir ses vardır ki, endişe ve korkularımızı arttıran her şeyde şüphe duymamız sağlayan uydurma olduğunu söyleyen ki bu egomuzdur.

Melekler Benimle

Normalde uçak yolculuğundan korkan biri gözyaşları içinde seyahat ettiği sırada, penceresinden dışarı bakar ve bulutlar ona melek şeklinde görünür. Bir anda beyninde bir kıvılcım çakar ve “Melekler Benimle” korkmama gerek yok diye düşünür. Onlara inanmasanız da zamanla hiç ummadığınızda karşınıza tüyler, bozuk paralar, gökkuşağı karşınıza çıkacaktır. Bunlar hiç ummadığınız yerlerde olabilir.

Melekler bizlerin yanında oldukların, bizleri sevindiren güzel işaretlerle gösterirler. Bu işaretlerin bir sınırlaması yoktur. Yeter ki içimizden gelen ilk sese kulak verelim.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Mart 2020, 13:26

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Besinler ve Sebzeler

Bağışıklık sistemini güçlendiren besinler ve sebzeler neler? Hangi yiyecekler bağışıklık sistemini güçlendirir? Salgın hastalıklar ve virüslerden korunmak için yediğiniz sebzelere ve diğer besinlere özen göstererek bağışık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Ülkemizde hızla yayılan corona virüsü (covid-19) ve diğer virüslere karşı önlem almak için antioksidan ve bol vitaminli yiyecekler tüketilmelidir. Peki hangi sebzeler...

Devamını Görüntüle