SON DAKİKA

Nasıl Zengin Oldum? Yatarak Nasıl Zengin Olunur?

Nasıl Zengin Oldum? Yatarak Nasıl Zengin Olunur?

Nasıl Zengin Oldum?

Nasıl Zengin Oldum? Nasıl Zengin Olunur?
Nasıl Zengin Olunur?

Nasıl zengin oldum? Kısa bir süre içinde yatarak nasıl zengin olunur? Zengin olm yöntemleri nelerdir? ”Zengin olmak istiyorum” diyorsan, zengin olma hayalleriyle dolup taşıyor ve bu gibi soruları google üzerinde aratıyorsan; evet, şuan doğru yerdesin. Okumaya devam et.

Yatarak Nasıl Zengin Olunur?

Yatarak Nasıl Zengin Olunur?
Nasıl Zengin Oldum?

”Nasıl zengin oldum?” başlıklı yazılar görünce ”Lan nasıl, ben de olur muyum acaba? Bir okuyayım.” diye içinden geçirdiğini ya da yattığın yerden paralar kazanmak istediğini biliyorum. Ah.. kim istemez ki zaten. Bu başlıkla biraz fake atmış olabilirim. Evet, zengin falan olmadım. Ancak yazının asıl amacı; bu tarz içeriklerle ”Kısa zamanda köşeyi dönme yolu” arayanlara, aslında ne yapmaları gerektiğini anlatmak.

Dünyanın en başarılı ve milyarder insanları gerçekten düşündüğün gibi yatarak bu paraları kazanmadılar. Hadi tamam, bir mirasa konarsın anlarım da; bu parayı değerlendirmezsen sonu çok açık. Yani dostum, yatarak zengin olman sadece para sıçmanla mümkün ve evet maalesef ki böyle bir şey mümkün değil. Eğer kazandığın parayı hakkınla kazanmış olmak istiyorsan; öncelikle kendine inanmalı ve hedefini seçip bu hedef için çok çalışmalısın. Aslında hakkıyla elde edilmiş her servetin içinde bir zeka parıltısı ve emek vardır. Sende o parıldayan zekanda yatan parlak fikri bulmalısın ve başkaları gerçekleştirmeden önce fikrini hayata geçirmelisin. Elbette başarılı insanların ya da senin hedefini gerçekleştirmiş olan insanların yazılarını okuman sana fikir verecektir. Ancak sürekli kolay yolları arayarak sacede zaman kaybedersin.

Neye Yatırım Yapmalıyım?

Nasıl Zengin Oldum? Zengin Olma Yöntemleri

En büyük ve en kazançlı yatırım; kendine yapacağın yatırımdır. Yapmayı sevdiğin ya da yetenekli olduğun bir konu bul ve paranı ve zamanını belli ölçülerle buna yatır. Ancak yatırım yaptığın o şey; dediğim gibi hem severek yaptığın hem de sana para getirecek bir şey olmalı. Zaten meslek seçiminde de bu özellik en belirgin olanıdır. Severek yaptığın bir işte kazandığın para da yatarak kazanmak gibi olmasa da tatlıdır. Şimdi eline bir kağıt ve kalem al. Hayallerini ve şuanda elinde olan imkanları, sahip olduğun donanım ve yetenekleri bir kenara yaz. Sonrasında ise bir hedef belirle ve bu hedefe giden küçük hedefler… Zengin olmak ya da başka bir şey istiyorsan; ilk önce yapman gereken şey harekete geçmektir. Unutma ki doğru ya da yanlış yönde hareket eden bir kişi her zaman hareket etmeyene göre daha iyi durumdadır.

Umarım bu yazı seni hayal kırıklığına uğratmamış ve asıl önemli olanın ne olduğunu anlamanı sağlamıştır. Sağlıcakla ve mutlulukla kal. Aslında en büyük zenginlikte bu… Bu arada kendini geliştirmek istiyorsan yani en büyük yatırımın kendine yapacağın yatırım olduğunun farkındaysan linkteki yazımıza da bakmanı tavsiye ederim. Kendini Geliştirmenin 37 Yolu

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Mutlu Hissetmenizi Sağlayacak 6 Şey - Mutluluğun FormulüBeSosyal on Mart 22, 2020

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Nisan 2019, 19:39

Yeni doğmuş çocuğumuza isim verirken doğru karar vermeliyiz. Bu vereceğimiz isim çocukla özdeşleşecek ömür boyu kişiliğini olumlu veya olumsuz etkileyecektir.

love
İsimlerin İnsanlar Üzerinde Etkisi

Yeni doğmuş çocuğumuza isim verirken doğru karar vermeliyiz. Bu vereceğimiz isim çocukla özdeşleşecek ömür boyu kişiliğini olumlu veya olumsuz etkileyecektir.

Devamını Görüntüle