SON DAKİKA

Neslican Tay Hayatını Kaybetti – Neslican Tay Kimdir?

Neslican Tay Hayatını Kaybetti – Neslican Tay Kimdir?

Neslican Tay, hayatını kaybetti. Neslican Tay kimdir? Neslican 3. kez yendiği kansere bu kez yenik düştü. Sosyal medyadan, kanserle mücadele eden genç kız, insanlara örnek olan Neslican Tay bir süredir yoğun bakımdaydı ve kısa bir süre önce aramızdan ayrıldı.

Neslican Tay kimdir?
Neslican Kimdir?

Neslican Tay Kimdir?

Neslihan Tay kimdir? Neslihan Tay hayatını kaybetti.
Pes etmeyişiyle herkese örnek olmuştu.

Neslican Tay’ı Kanser hastalarıyla birlikte kansere karşı müdale eden, güçlü bir kadın olarak tanımıştık. Savaşçı ruhu ve temiz kalbiyle sosyal medya fenomeni olmuştur. 1998’de Bursa’da doğmuş, üniversite sınavına çok az bir süre kala kansere yakalandığını öğrenmişti. 2018’de kanserden dolayı bir bacağını kaybetti ama o hiç umudunu kaybetmedi. Verdiği bir röportajla ” Bacağım yok ama yaşam sevincim var.” diyerek hayat dolu olduğunu göstermişti. Kansere karşı verdiği mücadeleyi sosyal medya üzerinden paylaşarak diğer kanser hastalarıyla tek yürek olup ve insanların sevgisini kazanmıştı. Bir yandan kanserle mücadele ederken diğer yandan ise Başahsehir Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünü okumaktaydı.Tedavisi devam ederken Neslican 4. kez kansere yakalandı, uzun süredir hastanedeydi. Neslican Tay’ın son durumu..

Neslican Tay Hayatını Kaybetti

Neslihan Tay hayatını kaybetti. Neslihan kimdir? Neden hayatını kaybetti?
Neslihan Hayatını Kaybetti

Henüz 6 gün önce son paylaşımını yaparak durumunu sosyal medyadan duyurmuştu.Hastalığı tekrar baş göstermişti, ancak Neslican her zaman ki gibi umutla bakıyordu. Son paylaşımıyla da umudunu hiç kaybetmediğini anlıyorduk. Fenalaşınca İstanbul’da özel bir hastaneye kaldırıldığını duyduğumuz Neslican Tay’ın çok kısa bir süre önce aramızdan ayrıldığı haberi geldi.

Neslican Tay’ın Hastanesinden Açıklama Geldi

Neslican Tay son durum
Demir Kadın

Neslican Tay kızımız 6 Eylül 2019 tarihinde uzun süredir mücadele ettiği yaygın tutulum yapmış malign mezenşimal tümöre bağlı artmış olan semptomları nedeniyle hastanemize müracaat etmişti. Durumunun ağırlaşması üzerine 15 Eylül Cumartesi günü yoğun bakıma alınmıştı. Ancak süreç içerisinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20.09.2019 saat 21:20’de kendisini kaybettik. Allah’tan rahmet tüm sevenlerine sabırlar dileriz. Hastaneden yapılan bu açıklamayla Neslican Tay’ın hayatını kaybetttiği bildirildi.


Neslican Tay’ın Son Paylaşımı

Neslican Tay'dan kötü haber
Neslican’ın Son Paylaşımı

Neslican Tay’ın Paylaştığı Son Resim

Neslican Tay'ın Paylaştığı Son Resim
Neslican hayatını kaybetti.

Neslican Tay’ın sevdiklerine sabır, kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz. Işıklar içinde uyu güzel kız…

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

2 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Mezenkimal Tümör nedir? - Neslican Tay Ne Kanseri? - BeSosyalBeSosyal on Eylül 21, 2019
  2. Geri bildirim: 2019 Arama Trendleri Yayınlandı: İşte Bu Yılın Arama Trendleri! - BeSosyalBeSosyal on Aralık 31, 2019

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Aralık 2019, 16:39

Yerli Otomobil Son Durum: Yerli Otomobil Ne Zaman Çıkacak?

Yerli Otomobil 2019 Son Durum. 2011 yılından beri planlanan, yerli otomobil projesinde sona yaklaşıldı. Yerli otomobilin ilk fotoğrafı paylaşıldı ve tanıtım tarihi belirlendi. Yazımızda; yerli otomobil ne zaman yollarda olacak, yerli otomobil nerede üretilecek, yerli otomobil projesi ortakları, yerli otomobil tanıtım tarihi, yerli otomobil tasarımı gibi başlıklara yer verdik. Yerli...

Devamını Görüntüle