SON DAKİKA

Ömür Gedik ”Seks diyorum!” Paylaşımı Hakkında Konuştu

Ömür Gedik ”Seks diyorum!” Paylaşımı Hakkında Konuştu

Ömür Gedik paylaşımı hakkında açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı ve hayvan hakları aktivisti Ömür Gedik, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı cinsellik mesajlarıyla tekrar tepkileri üzerine çekti. Bilindiği üzere, kısa bir süre önce Gedik ”şort” paylaşımıyla epey eleştiri alarak gündeme gelmişti. Twitter hesabından, “İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” sözlerini paylaşan ünlü sanatçı eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Şimdi ise ”Seks diyorum!” paylaşımıyla gündeme geldi ve cinsellik paylaşımı hakkında bir video yayınladı.

Ömür Gedik ”Seks diyorum” Paylaşımı

Ömür Gedik, Twitter hesabı üzerinden gece yaptığı paylaşımda kullandığı ifadeleri sabah tekrar paylaştı. Önceki paylaşımında cinsel organa benzetilen muz paylaşımı üzerine ”Geceye mesajım…Seks diyorum.” diye yazan Ömür Gedik, insanlarda sosyal medya hesabının çalındığına dair düşünceler uyandırmıştı. Ancak Gedik, paylaşımı daha açık bir şekilde tekrarlamasıyla bu düşünceyi ortadan kaldırdı.

Paylaşımının yeteri kadar tepki almasından sonra Ömür Gedik, paylaşımı hakkında bir açıklamada bulundu. İstediği de buymuş zaten!

Cinsel bir paylaşım yapıp tepkileri üzerine çekerek, vermek istediği mesajı daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefleyen Ömür Gedik, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı; “Dün yaptığım paylaşımı anlayanlar çok iyi anladı ama anlamak istemeyenler başka yerlere çekmeye çalıştı. Dünyada da öyle Türkiye’de de böyle. İnsanların dikkatini belirli bir noktaya çekmek için; ya futboldan bahsedeceksiniz ya da cinsel içerikli bir paylaşım yapacaksınız. İşte o zaman herkesin dikkati hop o noktaya çevriliyor. Siz de dikkati toplamışken istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz. Dünyada tüm hayvan hakları örgütleri, tüm hayvan hakları savunucuları arada sırada bu tip yöntemlere başvurmak zorunda kalıyorlar. Dertlerini daha çok insana aktarabilmek için. Gerek hayvan çiftliklerinde gerekse de mezbahalarda yaşanan zulmün birazını biliyor olsanız tabağınıza gelen eti siz de geri göndereceksiniz. Fazla et yemek iktidarsızlığa yol açıyor. Bunun nedeni damarları tıkıyor olması. Aslında sağlığınızı tehdit ediyor. Belki de ölüme daha çabuk götürüyor. Bunu sadece ben değil bütün bilim adamları ve sağlık uzmanları söylüyorlar. Vermek istediğim mesaj tamamen buydu ve umarım bu mesaj yerine gitmiştir. İlerde bütün hayvanların çok daha mutlu olacağı bir dünyanın temelleri için umarım birkaç adım daha atabilmişizdir. Amaç tamamen buydu.”

Okumaya, Sex İle İlgili Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız Bilgiler yazısıyla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

3 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Deniz Seki Dünyanın En Güzel Kadınıyım - En Çekici Kadın -BeSosyal on Kasım 24, 2019
  2. Geri bildirim: Can Yaman Son Dakika: Dizisi İptal Edildi! - BeSosyalBeSosyal on Aralık 9, 2019
  3. Geri bildirim: Penis Balıkları Sahile Vurdu, Twitter Kullanıcıları Çoştu! - BeSosyalBeSosyal on Aralık 14, 2019

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Aralık 2019, 13:51

Haluk Bilginer Emmy Ödülü Almasıyla İlgili Konuştu

Haluk Bilginer, Emmy Ödülü almasıyla ilgili konuştu. Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisindeki üstün performansıyla 47. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ”En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. New York’da düzenlenen törende En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan Haluk Bilginer, ” Kendimden çok Türkiye’ye bu ödül gittiği için mutluyum.” dedi. İşte haberin detayları… Haluk Bilginer Uluslararası...

Devamını Görüntüle