SON DAKİKA

Ömür Gedik ”Seks diyorum!” Paylaşımı Hakkında Konuştu

Ömür Gedik ”Seks diyorum!” Paylaşımı Hakkında Konuştu

Ömür Gedik paylaşımı hakkında açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı ve hayvan hakları aktivisti Ömür Gedik, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı cinsellik mesajlarıyla tekrar tepkileri üzerine çekti. Bilindiği üzere, kısa bir süre önce Gedik ”şort” paylaşımıyla epey eleştiri alarak gündeme gelmişti. Twitter hesabından, “İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” sözlerini paylaşan ünlü sanatçı eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Şimdi ise ”Seks diyorum!” paylaşımıyla gündeme geldi ve cinsellik paylaşımı hakkında bir video yayınladı.

Ömür Gedik ”Seks diyorum” Paylaşımı

Ömür Gedik, Twitter hesabı üzerinden gece yaptığı paylaşımda kullandığı ifadeleri sabah tekrar paylaştı. Önceki paylaşımında cinsel organa benzetilen muz paylaşımı üzerine ”Geceye mesajım…Seks diyorum.” diye yazan Ömür Gedik, insanlarda sosyal medya hesabının çalındığına dair düşünceler uyandırmıştı. Ancak Gedik, paylaşımı daha açık bir şekilde tekrarlamasıyla bu düşünceyi ortadan kaldırdı.

Paylaşımının yeteri kadar tepki almasından sonra Ömür Gedik, paylaşımı hakkında bir açıklamada bulundu. İstediği de buymuş zaten!

Cinsel bir paylaşım yapıp tepkileri üzerine çekerek, vermek istediği mesajı daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefleyen Ömür Gedik, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı; “Dün yaptığım paylaşımı anlayanlar çok iyi anladı ama anlamak istemeyenler başka yerlere çekmeye çalıştı. Dünyada da öyle Türkiye’de de böyle. İnsanların dikkatini belirli bir noktaya çekmek için; ya futboldan bahsedeceksiniz ya da cinsel içerikli bir paylaşım yapacaksınız. İşte o zaman herkesin dikkati hop o noktaya çevriliyor. Siz de dikkati toplamışken istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz. Dünyada tüm hayvan hakları örgütleri, tüm hayvan hakları savunucuları arada sırada bu tip yöntemlere başvurmak zorunda kalıyorlar. Dertlerini daha çok insana aktarabilmek için. Gerek hayvan çiftliklerinde gerekse de mezbahalarda yaşanan zulmün birazını biliyor olsanız tabağınıza gelen eti siz de geri göndereceksiniz. Fazla et yemek iktidarsızlığa yol açıyor. Bunun nedeni damarları tıkıyor olması. Aslında sağlığınızı tehdit ediyor. Belki de ölüme daha çabuk götürüyor. Bunu sadece ben değil bütün bilim adamları ve sağlık uzmanları söylüyorlar. Vermek istediğim mesaj tamamen buydu ve umarım bu mesaj yerine gitmiştir. İlerde bütün hayvanların çok daha mutlu olacağı bir dünyanın temelleri için umarım birkaç adım daha atabilmişizdir. Amaç tamamen buydu.”

Okumaya, Sex İle İlgili Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız Bilgiler yazısıyla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Ağustos 2019, 07:50

Ulusal Yapay Zeka Enstitüsü Müjdesi – Almanya Türkiye Yapay Zeka Konferansı

Almanya-Türkiye Yapay Zeka Konferansı için Berlin’de bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bilgisayarların insan gibi düşünmelerine dönük teknolojiler için kullanılan “yapay zeka” ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Bakan Varank, TÜBİTAK bünyesinde Yapay Zeka Enstitüsü kurmayı planladıklarını söyledi.Varank, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi koordinasyonunda Türkiye’nin Yapay Zeka Stratejisi’nin tamamlanmak üzere olduğuna...

Devamını Görüntüle
Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.