SON DAKİKA

Penis Balıkları Sahile Vurdu, Twitter Kullanıcıları Çoştu!

Penis Balıkları Sahile Vurdu, Twitter Kullanıcıları Çoştu!

Penis balıkları sahile vurdu. Penis görünümündeki solucanlar; fırtınanın etkisiyle ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco’nun kuzeyinde bulunan Drakes Plajı’nı doldurdu! Bunun üzerine Twitter’a da goygoy malzemesi çıktı. Her hıyarım var diyene tuzlukla koşanlar buraya!

Penis Balıkları Kaliforniya Sahillerinde!

Penise Benzeyen Balık
Hancı Kurdu / Penis Balığı

Şekillerinden dolayı penis balığı sıfatından kurtulamamış bu canlılar aslında bir çeşit solucan türü. Pembemsi tonda bir renge sahip bu solucanların adı ise, şişman hancı solucanı/ hancı kurdu. Şişman olma özellikleri sayesinde; normal koşullarda suların derinliklerinde, diğer canlılar ile birlikte kumlara gömülü olarak yaşamlarını sürdürmektedirler. Ancak bu normal koşullar fırtına nedeniyle bozulunca, penis görünümlü bu solucanlar da yerinden oldu ve kıyıya vurdu. Ee, haliyle de insanlara goygoy malzemesi çıktı.

Hancı Kurdu

Ayrıca Uzak Doğu’da özellikle Güney Kore ve Japonya’da pek bir sevildiğinden de bahsetmeden geçmeyelim. Onlar için, inanılmaz lezzetli bir yiyecek olarak görülüyor ve tuz, susam yağı veya acı sosa bulanarak çiğ olarak tüketiliyor.

Penis Balıkları Kaliforniya'da Kıyıya Vurdu
Penis Balığı Twitter Yorumları
Penis Balıkları Kıyıya Vurdu
Penise Benzeyen Hancı Kurdu
Sik Balığı
Hancı Kurdu Twitter
Ömür Gedik ”Seks Diyorum” Paylaşımı
Penis Balığı Twitter

Penis balıklarının sonu ne oldu dersiniz? Bence cız bız ızgarada pişirenler olmuş olabilir.

Penis demişken! Ah.. Biliyorum Japon damak tadına sahip değilsen veya şırdan aşkıyla yanıp tutuşmuyorsan muhtemelen şuan tadın tuzun kaçtı. Ya diğer ihtimal… Neyse lafı uzatmadan ”Ne manaa!” demeden Sex İle İlgili Daha Önce Muhtemelen Duymadığınız Bilgiler yazımıza geçmeye ne dersin?

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Aralık 2019, 13:51

Haluk Bilginer Emmy Ödülü Almasıyla İlgili Konuştu

Haluk Bilginer, Emmy Ödülü almasıyla ilgili konuştu. Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisindeki üstün performansıyla 47. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ”En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. New York’da düzenlenen törende En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan Haluk Bilginer, ” Kendimden çok Türkiye’ye bu ödül gittiği için mutluyum.” dedi. İşte haberin detayları… Haluk Bilginer Uluslararası...

Devamını Görüntüle