SON DAKİKA

Sabriye Şengül Kafes Dövüşünde 32 Saniye Dayanabildi

Sabriye Şengül Kafes Dövüşünde 32 Saniye Dayanabildi

Sabriye Şengül Kafes Dövüşünde – MMA Haberleri

Sabriye Şengül, kafes dövüşünde dayanamadı. Tarihte ilk kadın Türk MMA dövüşçüsü olarak çıkan Sabriye Şengül, 32 saniye dayanabildi. Hırsına ve sinirine yenik düştüğünü söyleyen eski Survivor yarışmacısı Sabriye, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm Türk halkından ve antrenörlerinden özür diledi. İşte haberin detayları…

Survivor sabriye kafes dövüşünde yenildi.

Survivor Sabriye Şengül, İngiltere’de 32 Saniyede Nakavt Oldu!

Türkiye’yi kafes dövüşünde ilk kez temsil eden kadın boksör Sabriye Şengül; İngiltere Bellator Londra kafes maçında, rakibine 32 saniyede nakavt olarak maçı kaybetti. Hollandalı dövüşçü Denise Kielholtz ile Londra’da karşı karşıya gelen Sabriye, rakibine sadece 32 saniye dayanabildi ve nakavt oldu.

Sabriye Şengül kafes dövüşü

Survivor yarışmasıyla tanınan kickboksçu Sabriye Şengül, kafes dövüşü maçına çıktı.

Sabriye, maç öncesinde düşüncelerini şu ifadelerle belirtmişti; “Strestliyim ve rakibime biraz sinirliyim. Biz onunla kick boks maçı yapacaktık. Kick boks maçını kabul etmedi. MMA maçından sonra benim zayıf yönümü bilerek beni maça davet etti. Ben de kabul ettim. Bu maçtan sonra onunla kick boks yapacağız. Kendime güveniyorum”

MMA Kafes dövüşü maçı sabriye şengül.

Maç sonrası olay çıktı. Milli sporcu, Hollanda’lı rakibi Denise Kielholtz’a karşı bağırarak ”Kickboks demiştik kickboks! MMA değil!’  dedi ve isyan etti.

İlk maçında yenilgiye uğrayan Sabriye, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ”Antrenörlerimle 1 aydır savunma çalıştığımız halde gereken taktiği yapamadım. Çünkü sinirime ve hırsıma yenik düştüm. Asla heyecanlı değildim. Türk halkından ve antrenörlerimden özür diliyorum. Hiçbir şey bitmedi, bu daha başlangıç.” ifadelerini kullandı.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Ağustos 2019, 16:05

Diyanet İşleri Başkanından Emine Bulut Cinayetine Değinen Hutbe

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, irad ettiği Cuma hutbesinde Kırıkkale’de eski eşi tarafından katledilen Emine Bulut cinayetine değinerek, “Her ne sebeple olursa olsun bir kadının şiddete maruz bırakılması ve canına kıyılması, en büyük zulümdür. İslam’la ve insanlıkla asla bağdaşmayan büyük bir günahtır. Dinimizde kadının canı, onuru ve hakları...

Devamını Görüntüle
Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.