SON DAKİKA

Seks Sırasında Yaşanmış En Utanç Verici Olaylar

Seks Sırasında Yaşanmış En Utanç Verici Olaylar

Seks sırasında, aklınızın ucundan bile geçmeyecek ya da tam tersi ”Ya başıma gelirse!” diye sizi korkuya düşürecek utanç verici olaylar. İşte en utanç verici 10 seks deneyimi.

Seks Sırasında Yaşanmış En Utanç Verici 10 Deneyim

1. ”Erkek arkadışımla seks yaparken, her şey normalden biraz daha ıslaktı; fazlasıyla azgın olduğumuzu düşünmüştüm ama…

En Utanç Verici Seks Deneyimi

Sevgilim aşağıya baktığında ıslaklığın sebebinin kan olduğu fark ettik. Sevgilim dönemimde olup olmadığımı sordu. Dönemimde değildim ve kanın sevgilimin penisinden geldiğini anladık. Hemen havluya sarıp hastaneye gittik. Sıramızı beklerken vajinamda tekrar ıslaklık fark hissettim. Kanı fark edene kadar geçen zamanda içime depolanmış… Bakınca gelen sıvının kan olduğunu gördüm ve bilin bakalım o gün kim beyaz etek giyiyordu!”

2. ”Erkek arkadaşım eve sarhoş geldi ve anal seks yapmak istediğini söyledi.

Anal Seks Deneyimi

Bunu önceden bir kez daha yapmıştık ama hem ayık hem de daha dikkatliydik. O kadar sarhoştu ki kıçımdan her tarafa kayganlaştırıcı bulaştırdı. Çok sert davrandığından dolayı, birkaç dakika sonra onu durdurmak zorunda kaldım. Bu duruma çok üzüldü. Ertesi sabah tuvalete gittiğinde ise penisinin üzerinde geceden kalma bok buldu…”

3. ”Erkek arkadaşım anal seks konusunda beni ikna etti. Birkaç bardak içkiden sonra…

Seks Yaparken Yaşanmış Olaylar

Denemeye hazırdık. Kıçıma bir miktar kayganlaştırıcı sürdü ve anında kıçım yangın yerine döndü! Alev alev yanan ve şişmiş kıçımın sebebi kullandığı yağa alerjim olmasıymış. O günden sonra anal seks yapmaktan hep korktum.”

4. ”Partiden sonra bir adamın evine gittim. Karanlıktı, seks sırasında birden üzerime bir şey düştü…

Seks yaparken yşanmış hikayeler.

Düşen şeyin ter olduğunu sanıyordum, ta ki ‘Dişimi geri koyabilir misin?’ diye sorana kadar… Çok iğrençti ama sonrasında çıkmaya devam ettik.”

5. ”Partnerim anal seks sırasında anal boncuk kullanmamı istedi, daha önce hiç denememiş olmama rağmen kabul ettim…

Sekste Başa Gelen En Acayip Olaylar

Ne yaptığımı hiç bilmiyordum. Boncukları yavaşça çıkarmak yerine birden çektim. Sonuç mu? Çığlık atan bir kadın, bok gölüne dönmüş bir yatak ve bir ilişkinin sonu.”

6. ”Çok azgındım, seks yapmak için eski sevgilimin evine gittim. İçimde tampon unuttuğumu fark edene kadar her şey güzeldi…

Yaşanmış seks hikayeleri.

Penisi tamponu çok fazla ileriye ittirebilecek kadar büyüktü. 30 dakika boyunca boşuna uğraştıktan sonra tamponu çıkarabilmek için yardım istemek zorunda kaldım. Yardım istediğim arkadaşımın ofisine gittim. Kapıyı kilitledik. Eldiven ve havlu da hazırdı. Masanın üzerine yatıp bacaklarımı açtım ve 15 dakika sonrasında nihayet tamponu çıkarabildi.”

7. ”Partnerimi bağlamıştım ve üzerindeydim. Seks sırasında karnımda bir ağrı hissettim…

Kelepçeli Sekste Yaşanabilecek Durum

Sadece pozisyon değiştirmem gerektiğini söyleyip kendimi çektim. Tam da o sırada bir sıcaklık hissettim ve adamın kasıklarına sıçtığımı anladım. Aceleyle tuvalete koştuğumda partnerim hala bağlıydı… işim 10 dakika kadar sürdü ve sonrasında (Parasını istediği pahalı iç çamaşırının parasını vermek dışında.) hiç görüşmedik.

8. ”Eski sevgilimi arkadan tatmin etmeye çalışırken…

Kötü Sevişen Sevgili

Ağzıma garip bir tat geldi ve ”Kayganlaştırıcının tadı garip.” dedim. Kıçını çekti ve derin bir nefes aldı; ” Bunun kayganlaştırıcı olduğunu sanmıyorum.” dedi. Kelimenin tam anlamıyla boku yemiştim.

9. ”Eski sevgilimle odamda seks yapıyordum ve büyükannem de içerideydi…

Cinsel ilişki sırasında yaşanacak olaylar.

Eski sevgilimin yaptığı yanlış bir hareketle kanamam başladı ve mecburen ağlayarak büyük annemin yanına koştum ve ne yapacağımı sordum. Üstelik en güzel havlularından birini kasıklarıma bastırarak mahfetmiştim…”

10. ”Sevgilimle seks yaparken kasları iyice gerilmişti ve kendini epeyce kasıyordu.

Oral Seks Sırasında Sıçmak

Sarhoş olduğu için boşalamayacağını söyleyerek yarıda kesti. Ardından çarşaflarda kahverengi lekeleri fark ettim. Sevgilim kafası karışmış gibi davranıp hemen evden ayrıldı. Biraz düşününce ona oral yaptığım sırada, sıçmamaya çalıştığını anladım. Sonrasında arka cebinde çikolata olduğunu ve eriyip yatağa bulaşmış olabileceği yalanını söylemişti…”

En utanç verici seks deneyimi yazımızdan sonra okumaya, Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An yazımızla devam etmek ister misin?

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Kasım 2019, 08:15

Ünlülerin Dövmeleri ve Anlamları – Ünlü Dövmeler

Ünlülerin dövmeleri ve anlamları. Hangi ünlünün dövmesi ne anlam taşıyor? Angelina Jolie, Brad Pitt, Demi Lovato, Miley Cyrus daha birçok ünlünün dövmeleri ve anlamları… Ünlülerin Dövmeleri Ve Anlamları 1. Lily Collins’in Dövmesi Lily Collins; 2016 yılında Güney Kore’ye yaptığı bir seyehatta kendi adını temsil etmek amacıyla bu dövmeyi yaptırmış. Dövmede...

Devamını Görüntüle