SON DAKİKA

Seks Yaparken Başınıza Gelebilecek Talihsiz Olaylar

Seks Yaparken Başınıza Gelebilecek Talihsiz Olaylar

Seks yaparken başınıza gelebilecek talihsiz olayları bir araya topladık. En ateşli dakikaları bile yerle bir edecek, keseydim ataydım da sevişmez olaydım diyeceğiniz türden, cinsel ilişki talihsizlikleri! Partnerinizle sevişirken umarız bunların hiç biri başınıza gelmez, ama biz yinede sevişme sırasında tedbirli olun diye seks esnasında en sık yaşanan olayları listeledik.

Seks Yaparken Yaşanabilecek Talihsizlikler

”Deliler gibi sevişiyorduk, duvardan duvara; yataktan halıya!” Derken…

Seksin Faydaları

Partnerin ani bir hareketiyle amel defterin kapanır. Hard da bir yere kadar canım. Kim bilir kaç delikanlı böyle emekliliğine kavuştu!

Kafan pırıl pırıl! Partide tanıştığın seksi kızı eve atarsın.

Seks Hikayeleri - Kötü Seks Anıları

Seksi kız, oldu mu sana Muhittin abi!

Sevişmenin tadı damağınızda kalacakken, partnerinizin kılı ağzınızda kalır.

Seks Sırasında Dikkat etmeniz gereken şeyler

Ee, kıllı mı kılsız mı tartışması hala devam ediyorken bunu da eklemeden duramadım. Hadi bakalım, karar sizin.

Aşkım, içim bir tuhaf oldu. Ben galiba… ööööğ;”

Seks Yaparken Kusmak - Midesi Bulanmak

Bir de partnerinizin üstte olduğu pozisyonundaysanız amman anam!

Aşkım Pırt Yaptım!

Seks Yaparken Osurmak

Siz zirveye çıkamadan partneriniz giyinmeye başlamıştır bile.

Sekste Yaşanabilecek Talihsizlikler

Vardır canım böyle tipler. Kendi işi bitti mi, döner kıçını gider. Ha, tabii karşı tarafın iliğini kurutana kadar bırakmamak gibi bir huyunuz varsa, kaçıp kurtarıyordur kendini. Ee, bu da bir talihsizlik sonuçta. Ya da yanlış partner seçimi.

Ve son madde; Öpüşme morluğu!

Seks Sonrası Morluk

Hunharca sevişip oranızı buranızı kırmak bir kenara dursun, en popüleri öpüşmelerden geriye kalan boyun morluklarıdır. Bu morluklar için sekse de gerek yok, birbirinizi vakumlayın; 3 günden 1 aya kadar orada kalır. İşin şakası bir yana; öperken somurmaktan kaynaklanan morlukları da geçelim, ısıranlar var. Ha, bir de bundan zevk alanlar var. Zevklere karışmayalım da abicim, avını yakalamış yılan gibi de yapışmayın insanlara. Bir de bunun dudak patlatmalı versiyonu var, hiç oralara girmiyorum.

Aşağıdan yukarıya, alev alev bir konunun tadsız bir alt konusunun sonuna geldik! Seks sırasında yaşanabilecek bu ve benzeri talihsizlikleri yaşamadan mükemmel bir cinsellik diliyorum hepinize. Kaçan tadınızı yerine getirmek için de tıklayın; Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An

Başlıklar: , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Mayıs 2020, 21:53

En Çok İzlenen Yabancı Diziler ve IMDb Puanları

Türkiye’de seyredilen yabancı diziler ve dizi severlerin tercihlerini,  IMDb puanlarını ve en çok izlenen yabancı diziler hakkında kısa özetlerini sizler için derledik. Sıkıcı pandemi günlerinde güzel ve eğlenceli vakit geçirmenizi umarız, şimdiden iyi seyirler! Türkiye’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler Dizi izlemeyi sevenler ve eve kaldıkları süreleri yabancı dizi seyretmekle...

Devamını Görüntüle