SON DAKİKA

Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An – Seks İçin Doğru Zaman

Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An – Seks İçin Doğru Zaman

”Seks yapmak için bir de zaman ve an mı kollayacağız canım!” demeyin.” Havada karada bile sevişirim ben nolcak” deseniz bile, bilimsel araştırmalara göre seks yapmanız için mükemmel bazı anlar var. İşte o anı yakaladığınızda uçurun gitsin! Peki, seks için en uygun zaman ve an ne zaman? İdeal sevişme anları, seks için doğru zaman… İşte seks yapmak için en mükemmel 7 an!

Seks Yapmak İçin En Mükemmel An!

Seks Yapmak İçin En Mükemmel 7 An!

Bilim adamları, ateşli çiftleri düşünerek harika bir araştırma yapmışlar! Ah gözünü öptüklerim, ne iyi ettiniz… Her neyse! Bu araştırmaya göre; gün içerisinde daha tutkulu bir sevişme sağlayacak bazı anlar var.

Bu anlara geçmeden önce, seks yapmak için en tutkulu durumlardan bahsetmek istiyorum. Evet, burada bilimselliği ve bilim adamlarını geçelim. Erotik ve romantik filmleri ve biraz da kafamızı kullanalım; ateşli bir seks deneyimleri genellikle duygularda patlama yaşanan anlarda gerçekleşmektedir.

Seks İçin En Mükemmel 7 An

Sevişmek için en iyi zaman. - Sex ne zaman yapılır?

Hani şu haftalarca yüzüne hasret kaldığınız, ayrılık dönemleri var ya, işte bu onlardan bir tanesi. Çiftler birbirini epeyce özlemiştir. Bu durumun ardından atılan erotik adımlar genellikle, ”Tadı damağımda kaldı yahu!” diyebileceğiniz türden olacaktır. Ha! Bir de duygu durum yükselmelerinden biri de tartışma anı. Alevlenen tartışmaları anında yok etmek gibi bir kolaylık, tabi ki de ateşli anlara dönüştürmekle gerçekleşir. Ha, tabi partnerler hıncını seks sırasında almaya çalışıyorsa, bu biraz sert gerçekleşebilir; orası ayrı… Neyse, şimdi bilim adamlarına dönelim. Bence, bu araştırmada da duygu durumunda olan yükselmelerle ilgili birkaç bir şey var. Doğru yerden ilerledik diyebilirim.

1. Adrenalinin Yüksek Olduğu Anlar – Seks Yapmak İçin En Mükemmel An

Bilim adamları kesinlikle dediğim yerden ilerlemiş. Adrenalinin yüksek olduğu anlarda, vücudunuz uyarılmaya hazır bir şekilde beklemektedir. Adrenalin patlaması mı yaşıyorsunuz, sevişin gitsin. Kimin aklına gelirdi ki; kanlı, korkunç yaratıklarla dolu bir korku filminin ardından gerçekleşecek seksin muazzam derecede güzel olacağı…

2. Önemli Bir Sunum Öncesinde

Bu illaki bir sunum olacak diye bir şey yok. Çok stresli olduğunuz bir işe girişeceğinizde seks yapmak rahatlamanızı sağlayacaktır. Yapılan araştırmalara göre, seks yapmak sinirleri yatıştırmakta ve stresi önlemektedir.

3. Sabahları Uyandığınız An!

Harika bir güne ”Merhaba!” demek istiyorsanız, güne seks yaparak başlayın. Böylelikle, seks sonrası yükselen oksitosin seviyeniz sayesinde; gün boyu vücudunuz mutluluk hormonu salgılayacaktır. Ee.. O zaman en tatlı sabahlar, seks yaparak başlar diyoruz. Tamam, reklamı kötü emellerime alet ettim. Ama.. hadi size taktik! Seks sırasında çikolata yiyebilirsiniz. Nasıl mı? O kısmını biraz fantazili hayal edin. Grinin Elli Tonu sadece filmde mi kalsın…

4. Hastalanacağınızı Hissettiğiniz An

Diyorum, diyorum yine diyorum: Seks yapmak bağışıklık sistemini güçlendirir. Üzerinizde bir kırgınlık hissediyorsanız veya başınız ağrıyorsa; evet, seks yapmalısınız. Tıbbi yollardan önce eğlenceli yollardan gidelim.

5. Kötü Geçen Bir Günün Ardından

Seks yapmanız için belki de en son düşüneceğiniz an olabilir. Gün boyu sinirleriniz üzerinde zıplanmıştır ve patlayacak yer arıyorsunuzdur. Ancak patlamak yerine seks yaparak rahatlamayı deneyebilirsiniz. Bilimsel araştırmalara göre seks bir kenara dursun, fiziksel yakınlaşmalar bile stres seviyesini azaltıp ruh halinizi olumlu yönde etkiliyor. Yani, el ele tutuşmanız veya sarılmanız bile rahatlamanızı sağlayacaktır.

6- Seks Yapmak İçin Spor Yapın!

Ya da başka bir değişle, spor sonrası seks yapın. Evet, seks yapmanız için en mükemmel 7 andan bir tanesi de spor sonrası. Teksas Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre; 20 dakika boyunca bisiklete binen bir kadının, genital bölgesindeki kan akışının %169 oranında yükseldiği gözlemlenmiştir. Ayrıca spor sırasında vücudunuzun seks hormonu salgılamasıyla cinsel isteğiniz artmaktadır.

7. Ovülasyon (Yumurtlama) Döneminden Önce

Klasik bir gerçek! Bilimsel araştırmalara göre, regl döneminden 2 hafta önce klitoris %20 oranında büyümektedir ve daha kolay orgazm olunmaktadır. Yani, yumurtlama döneminizde yapacağınız seks; öncekilere oranla daha zevkli olacaktır.

Evet, bu ateşli konuyu; ”İnsanlar yaşadıkça!” sözünü ”İnsanlar seviştikçe!” sözüyle değiştirerek bitiriyorum. Peki, yatak odanı hareketlendirecek başka yazılar okumaya ne dersin? Baştan Çıkaran En Seksi Gecelikler

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

3 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır? Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı -BeSosyal on Aralık 16, 2019
  2. Geri bildirim: Seks Yaparken Başınıza Gelebilecek Talihsiz Olaylar - BeSosyalBeSosyal on Ocak 9, 2020
  3. Geri bildirim: Emilia Clarke Game Of Thrones Sevişme Sahneleri İtirafı! -BeSosyal on Nisan 17, 2020

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Nisan 2020, 19:41

Cildinizde Devrim Yapacak 21 Cilt Bakımı İpuçları

Cilt bakımı ipuçları, arayanlara cildinizde devrim yaratacak 21 ipucu. Cilt bakımı endüstrisi biraz bunaltıcı olabilir, bu yüzden her zaman yardım etmek için buradayız. Ve ikilemlerde kalmanızı tamamen anlıyoruz. Sürekli piyasaya sürülen yeni farklı cilt bakım ürünleri sizleri seçim yapmakta oldukça zorluyordur. Bunun yanı sıra sürekli cilde iyi gelen şeylerin farklı...

Devamını Görüntüle