SON DAKİKA

Süper Lig Haftanın Yıldızı Oylaması – 24. Haftanın En İyi Oyuncusunu Seç

Süper Lig Haftanın Yıldızı Oylaması – 24. Haftanın En İyi Oyuncusunu Seç

Süper lig haftanın yıldızı oylaması ile 24. haftanın en iyi futbolcusunu seçiyoruz. Bu hafta sergiledikleri performansların özetini inceleyerek favori oyuncunuza oy verebilirsiniz.

Haftanın Yıldızı Kim olacak sen seç. Yapman gereken favori oyuncunun isminin üzerine tıkla yanıtını gönder. Genel sonuçları görmek için sonuçları göre tıklayabilirsiniz.

Süper Lig Haftanın Yıldızı Oylaması Adayları

Burak Yılmaz – Haftanın Yıldızı Adayı

Haftanın Yıldızı Kim Olacak Sen Şeç - Burak Yılmaz Haftanın en iyi oyuncusu.

Haftanın yıldızı oylamamızda ilk adayımız Burak Yılmaz. Sezonun ikinci yarısında durgun olan Burak Yılmaz, bu hafta attığı iki golle takımını galibiyete taşıdı. Gösterdiği performans sonucunda, tüm spor camiasından büyük övgüler aldı.

Anthony Nwakaeme – Haftanın Yıldızı Adayı

Haftanın Yıldızı Kim - Nwakaeme Trabzonspor
Haftanın Yıldızı Kim? – Haftanın Adamı Oylaması

Diğer haftanın yıldızı adayımız tabiki de Anthony Nwakaeme. 45 dakikada gösterdiği performans ve Sörloth, Ekuban ikilisi ile uyumu, Trabzonspor’u galibiyete taşıdı. Sörloth’un sessiz kaldığı haftada attığı 1 gol ve yaptığı 2 asist Trabzonspor’un durdurulmaz bir gücü olduğunu herkese göstermiştir. Şampiyonluk yolunda, bu performansıyla takımına büyük destek oldu.

Modou Barrow – Haftanın Adamı Kim?

Haftanın Adamı Kim - Haftanın Yıldızı Kim
Modou Barrow – Haftanın Yıldızı Kim Olacak?

Haftanın adamı kim olacak oylamamızda üçüncü adayımız Modou Barrow. Ligin alt tarafında kızışan puan durumu neticesinde Denizlispor’un mutlak galibiyet alması gereken bir haftaydı. Modou Barrow ve Mustafa Yumlu’nun attığı goller Denizlisporu ligde tutmak adına büyük bir adım atılmış oldu. Barrow ilerde gösterdiği güçlü futbolla kalitesini gösterdiği bir hafta yaşadı.

BeSosyal Facebook Geçen Haftanın Yıldızı Kim Oldu? Geçen haftanın oylamasında burdan bakabilirsiniz.

ANKET

Haftanın Yıldızını Seç

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Nisan 2020, 21:46

Kalça Kaslarını Geliştiren En Etkili Hareketler

Fiziğinizle ilgileri üzerinize çekmenin ilk kuralı dik,toplu ve yuvarlak kalçalara sahip olmaktır. İşte istediğiniz kalçalara sahip olabilmek için en etkili kalça kaslarını geliştiren hareketler ve egzersizler. Sizler için adım adım kalça büyütme egzersizlerini anlattık. Kalça Kaslarını Geliştiren Hareketler ve Popo Büyütme Egzersizleri Vücudun en dikkat çeken ve çekici görünmesini sağlayan...

Devamını Görüntüle