SON DAKİKA

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Ücretsiz bir şekilde konuşmak ve Turkcell hediye dakika kazanma yolları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Turkcell bedava dakika 2020 kampanyaları ile hediye dk kazan!

Turkcell Bedava Dakika 2020

Turkcell’de bedava dakika nasıl kazanılır? diye merak edenler bu kampanyamızda tüm detayları öğrenecekler. Kampanyaları sonuna kadar okursanız mutlaka kendinize uygun bir kampanya bulabilir ve ücretsiz dakikanızı bedava olarak yükleyebilirsiniz. Yazımızın sonunda “BONUS Bedava Dakika” kampanyası var

Faturalı yada faturasız tüm Turkcell aboneleri hediye dakika kampanyalarından faydalanabilirler. Türkiye’de en çok hediye dakika ve bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell, 2020 dakika kampanyalarını sizler için listeledik.

Turkcell Bedava 1000 Dakika Kazanma Yolları

Artık yaşamımızın bir parçası olan cep telefonları ile gün içinde yüzlerce arama ve görüşme yapıyoruz. Bu yoğun kullanım gerek iş gerek diğer ihtiyaçlarımızdan kaynaklanıyor ve paketimiz kapsamındaki dakika kullanım hakkımız bitiyor. Bu sebepten dolayı ekstra ücret ödemeden hediye dakika konuşma paketi arayışına giriyoruz. Şimdi sizlere Turkcell’den hediye 1000 dk nasıl kazanılır anlatacağız.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell hesabım uygulamasını bilmeyenimiz yoktur herhalde. Ama ben yine de anlatayım. Hesabım uygulaması ile Turkcell şubelerinde yapabileceğiniz hemen hemen tüm işlemleri online olarak yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediye Dakika!

Turkcell hesabım uygulaması ile bedava dakika kazanmak işçin bir kaç yöntem vardır. Uygulama içersinde salla kazan bölümüne giderek ücretsiz Turkcell dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava DK

Turkcell Bedava 1000 Dakika kampanyası 2021

Yine hesabım uygulaması üzerinden Turkcell hediye havuzu bölümüne giderek, belirlenmiş görevleri yerine getirin. Görevleri tamamladığınız zaman Turkcell’den bedava dakika ve internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Yaani arama motoru uygulamasını kullanarak da Turkcell’den hediye dakika kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İos veya android telefona sahip olan tüm Turkcell aboneleri bu kampanyadan faydalanabilirler. Hemen akıllı telefonunuza Yaani uygulamasını indirin. Turkcell bu uygulamayı indiren herkese hediye dakika, mobil internet paketi veriyor. Hemen sizde Yaani arama motorunu indirerek hediye konuşma paketi kazanabilirsiniz…

Ayrıca : Uygulamayı indirdikten sonra 10 gün boyunca kullanmaya devam edip 20 adet sorgulama yaptığınızda ekstra 1 GB hediye internet paketi kazanacaksınız.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye Dakika Kazan

Turkcell’de hediye dakika hizmeti sunan ve en çok bedava konuşma paketi veren uygulamalardan biri de Gençlere özel sunulan GNÇ uygulaması. Bu uygulamayı kullanarak bedava dakika kazanmak istiyorsanız yapamanız gereken hemen uygulamayı indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın ve ÇATLAT bölümüne giriş yapın.

Haftada 2 kez Çatlat bölümünden bedava dk kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Bedava Dk

Turkcell sürpriz hediye servislerinden faydalanmak için hemen sizde SURPRIZ yazıp 2222’ye sms gönderin. Anında bedava dk kazanın. Mesajı gönderdikten sonra kaç dakika kazandığınız ve kullanım süresi gibi detaylı ayrıntılar size mesaj olarak gönderilecektir.

Turkcell Bedava 30 DK kazan

Turkcell’den bedava 30 dakika kazanmak istiyorsanız hemen GEL DK yazıp 2222‘e sms gönderin. Anında 30 dk cebinizde. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Gel dk kampanyası dışında ayrıca EVET DK yazıp 4323 ‘e sms gönderdiğinizde bedava Turkcell dakika kazanmanız mümkün.

Turkcell BIP Her Yöne Günlük 100 Dakika Hediye

Turkcell bedava konuşma paketi kazanmak isteyenler BIP uygulamasını kullanarak aktif konuşma paketleri kazanabilirler. Ayrıca her yöne 100 dakika konuşma kazanmak için 1 TL ücret ödemeniz yeterlidir. 1 TL ücret karşılığında her yöne BIP uygulaması üzerinden görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için BiP 100 DK yazıp 2200 SMS göndermeniz yeterlidir.

Eğer yazımızı sonuna kadar okumuşsanız gerçekten bedava dakika kazanma yollarının çoğunu öğrenmişsinizdir ve BONUS bir metot öğrenmeyi de hakettiniz.

Bonus Turkcell Bedava Dakika Konuşma Hakkı 2021

Turkcell hediye dakika ve internet butonlarına tıklayarak anında bedava dk ve GB kazanın.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR